resim yok
22 Ağustos 2012 - 00:00

 

Yeni sezona önemli takviyelerle girmeye hazırlanan ‘Muhteşem Yüzyıl’da kadroya ‘Firuze’ rolüyle katılan Cansu Dere, haremin yeni gözdesi olmaya aday. Oyuncu, “Yağmur-Durul Taylan Kardeşler, çalışmak istediğim yönetmenlerdi” diyor
Konuk oyuncu olarak diziye giren Cansu Dere, eğitimli oluşu, şiire olan yatkınlığı, Farsça’ya olan hakimiyeti ve şifayla birlikte huzur veren haliyle Sultan Süleyman’ın dikkatini çekecek ‘Firuze’ karakterini canlandıracak. 
Acem topraklarında yaşayan bir hanedan ailesinin asil kızı Firuze’nin ailesinin üzerine çöken kara bulutlar onu, topraklarından ayırır. Yolu bu şekilde saraya düşen Firuze, haremin en dikkat çeken karakteri olmayı başarır. 
DERE, “‘Muhteşem Yüzyıl’ emek harcandığı belli olan, seyretmenin keyfi dışında kamera arkasını da merak ettiğim başarılı bir projeydi. Taylan Kardeşler de çalışmak istediğim yönetmenlerdi. Bir de üzerine, okuduğumda beni etkileyen ‘Firuze’  karakteri de eklenince, benim için ‘Hayır’ denilemez bir teklif haline geldi” diyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat