Kayıp hayranlarına kötü haber!

Kanal D'nin yeni dizisi Kayıp bu Cuma akşamı ekranda olmayacak.

resim yok
11 Ekim 2013 - 09:53
Magazin

Kayıp dizisinin hayranları bu gelişmeye üzülecek!

 

Yeni bir bölüm için Cuma akşamının gelmesini bekleyen Kayıp takipçilerine kötü haber!

 

İşte detaylar:

 

BU HAFTA YOK!

Kanal D'nin yeni dizisi Kayıp bu Cuma akşamı ekranda olmayacak.

Başrollerinde Mete Horozoğlu, Aslı Enver, İlker Kaleli, Kaan Taşaner ve Dolunay Soysert'in oynadığı Kayıp'ın yeni bölümü 11 Ekim Cuma akşamı yayınlanmayacak.

 

SON DAKİKA DEĞİŞİKLİĞİ

Kanal D son dakika değişikliğiyle Kayıp'ın yeni bölümünü yayın akışından çıkardı. Dizinin yerine Galip Derviş'in tekrar bölümü ekrana gelecek.

 

NEDEN?

Kayıp'ın yeni bölümü Cuma akşamı Star'da ekrana gelecek olan kritik Estonya-Türkiye maçından dolayı ekrana gelmeyecek.

 

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kayıp'ın yeni bölümü 17 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak.

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Falko’nun talimatları ile oğlu ya da Bilal arasında seçim yapmak zorunda bırakılan Kemal tetiği çeker ancak, sonrasında yaşananlar herkes için beklenmediktir. Kerem’in başına konulan ödül, Nuri’nin iştahını kabartır. Tekrar Hasan’ı arar ve Kerem’e yeniden ulaşmaya çalışır. Ancak Falko ve adamları yer değiştirmiş ve güvenlik önlemleri artırılmıştır. Çocuğun bir daha dışarı çıkması şöyle dursun, yanına yaklaşmak bile imkansızdır. Leyla ise hala polise gittiği için Kemal’e kızgındır.

 

Saatler geçip Kemal’in eve gelmemesi herkesi endişelendirir. Kimse Kemal’in nerede olduğunu bilmezken, Bilal’e de ulaşılamamaktadır. Nuri, Hasan’ı Kerem’in hayati tehlikeyi atlatamadığına inandırır. Üstelik Kerem’in dikilen parmağı kanamaktadır.[reklam]

Özlem, Mehmet’i gelişmelerden haberdar etmek için arar. Ancak yeni bir ipucu peşinde olan Mehmet telefonu onun suratına kapatmak zorunda kalır. Nuri, Murat’la buluşur, parayı getirdiği zaman her şeyi anlatmak üzere sözleşirler. Kemal eve geldiğinde perişan bir haldedir. Leyla onun nerede olduğunu sorar ve sadakatsizlikle suçlar. Kime gideceğini ne yapacağını bilmeyen Kemal babasından yardım ister.

 

Falko ve Bekir döndüklerinde ise büyük bir sürprizle karşı karşıya kalırlar. Hasan baygın, Fahri sızmış, Kerem ise ortada yoktur. Nuri yanında Kerem ile, Murat’la buluşmaya gider. Murat, parayı teslim eder etmez Kerem’i karşısında görünce ne yapacağını şaşırır, Kerem de öyle.

 

Kerem bu gece evinde mi uyuyacaktır gerçekten? Yoksa Falko ve adamları hatalarını kanla mı temizleyeceklerdir? Murat’ı takip eden Mehmet, Kerem’i bu kez kurtarabilecek midir? Mehmet’i bekleyen büyük tehlike nedir?

 

 

EYLÜL AYININ REYTİNG ŞAMPİYONU VE SINIFTA KALANLARI BURADA!

 

KAYIP 5. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat