Kayıp'ın günü değişti!

Kayıp'ta değişiklik!

resim yok
23 Ekim 2013 - 17:09
Magazin

Kayıp dizisinde önemli bir değişiklik gerçekleşti.

 

Kanal D'nin başrollerini Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Kaan Taşaner, İlker Kaleli ve Dolunay Soysert'in paylaştıkları sevilen dizisi 'Kayıp', bu haftadan itibaren artık Cumartesi akşamları saat 22.30’da ekrana gelecek.

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın yaptığı Kayıp'ta hikaye, çok varlıklı Şarman Ailesi’nin başına gelen bir felaketin ardından, tüm ailede taşların yerinden oynaması etrafında gelişiyor.

 

CUMARTESİ AKŞAMI

Kayıp, yeni bölümü ile Cumartesi akşamı saat 22.30’da Kanal D’de.

 

HİKAYESİ

"Kemal ve eşi Leyla’nın, çocukları Kerem ve Yasemin’le birlikte herkesi kıskandıracak bir hayatları vardır.

Büyük bir aile şirketi, güzel bir ev, dışarıdan her şeye sahip, kusursuz bir aile gibi görünürler. Ancak bu muhteşem aile tablosu bir gecede yerle bir olur.

Şarman Holding’in veliahtı, Leyla Şarman Özdemir ve Kemal Özdemir’in biricik oğulları Kerem, annesi ve babasının evde olmadığı bir gece, iki polis tarafından götürülür ve daha sonra kendisinden haber alınamaz.

Ailenin biricik oğullarını bulmak için verdikleri amansız mücadele, aile içerisindeki ilişkilerin sarsılmasına ve herkesin kendine sakladığı sırların açığa çıkmasına da neden olur"

 

TEKNİK VE YARATICI EKİP

Yapım: D Yapım
Yapımcı: Ayşe Durmaz
Yönetmen: Zeynep Günay Tan
Senaryo: Elif Usman[reklam]

Sanat yönetmeni: Murat Güney
Görüntü yönetmeni: Sedat Yücel
Müzik: Gökhan Kırdar


OYUNCULAR VE KARAKTERLERİ

Mete Horozoğlu (Mehmet Kantarcı), Aslı Enver (Özlem Albayrak), İlker Kaleli (Faik Şaşmaz) Kaan Taşaner (Kemal Özdemir), Dolunay Soysert (Leyla Şarman Özdemir), Kürşat Alınaçık (Murat Şarman), Menderes Samancılar (Hasan Deliorman), Fahri Şaşmaz (Yunus Emre Terzioğlu),Ferit Kaya (Bekir Çimen), Erhan Can Kartal (Kerem Özdemir), Eşref Seyitoğlu (Bilal Toklu), Yıldıray Şahinler (Metin Sönmez),Berk Erçer (Mahir Eray), Zeynep Kankonde (Elmas Toklu), Zeynep Altıner (Yasemin Özdemir), Banu Fotocan (Gülriz Kurtuluş), Nalan Yavuz (Cemile Kantarcı),Gizem Akman (İnci Kantarcı).

 


 

KAYIP'IN KÖTÜ ADAMI KÜRŞAT ALNIAÇIK'TAN AÇIKLAMALAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat