resim yok
23 Mayıs 2009 - 00:00

TUBA BÜYÜKÜSTÜN BEYAZPERDEDE 'HAYATIMIN ROLÜ' DEDİĞİ BİR KAREKTERİ CANLANDIRMAYA HAZIRLANIYOR. Tomris Giritlioğlu'na ait sinema filminin senaryosu, Klasik İngiliz Edebiyatı'nın önemli kadın yazarlarından Jane Austen'in 'Kül ve Ateş' isimli romanından uyarlandı. Daha önce de sinemaya uyarlanan romanın, İngiliz-Amerikan ortak yapımı filminde başrolde İngiltere'nin en iyi kadın oyuncusu olarak gösterilen Keira Knightley oynamıştı. Büyüküstün, 'Keira Knightley'i beyazperdede izlediğimde o kadar çok beğenmiş ve etkilenmiştim ki aynı rol bana teklif edildiği için çok mutluyum' dedi. Kül ve Ateş olarak belirlenen filmin çekimleri Antakya’da yapılacak. Roman iki kız kardeşin aşk ve evlenme serüvenlerini konu alıyor. Filmde Büyüküstün'le birlikte Özge Bora Şakrak da rol alacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat