resim yok
14 Mayıs 2012 - 00:00

 

Kenan’ın baskısı yüzünden mallarını kimsenin satın almadığı Cemile pazara çıkıyor. Ancak, Kenan’ın adamlarının kışkırtığı zabıtalar pazarda da satışa engel oluyor.
 
Tarık ile konuşup gerçekleri öğrenen Soner, hemen Aylin ile konuşmak ister. Fakat Tarık ona engel olur. Aylin ile önce kendisinin konuşmasının daha doğru olacağını söyler. Soner’e Aylin’i onunla konuşmaya ikna edeceği sözünü verir. Ancak Soner de boş durmaz, sevdiği kadını şaşırtmak için yeni bir plan yapar.Kenan’ın baskısı yüzünden mallarını kimsenin satın almadığı Cemile pazara çıkar. Önce mahalledekilerin aşağılamasına maruz kalırlar. Ardından da Kenan’ın adamları tarafından kışkırtılan zabıtalar satışa engel olurlar.
 
Nihal’in de şartlı tahliyesi kabul olmuştur. Bunu öğrenen Mete, güzel haberi kutlamak için ona bir sürpriz hazırlar. Yüzü tanınmayacak hale gelen ve dışarı çıktığına sevinemeyen Nihal’in aklından geçenler ise bambaşkadır.Ahmet ve Berrin, Hakan’ın aralarından çekildiğine hala inanamazlar. Hakan, evi Berrin’e bırakmak ister ancak, Berrin kızı Zehra’yı da alıp annesine taşınır. Bu gelişmelerden habersiz olan Ayten ise Ahmet ile konuşmaya gider. Cemile’nin sıkıntısını hafifletmeye karar veren Ali Kaptan evini satmaya karar verir. Neriman’dan yardım ister. Bunu duyan Hasefe ve Cemile onu vazgeçirmeye çalışırlar. Neriman ise hiç vakit kaybetmeden eve bir alıcı bulur.
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin