Kenan Işık'tan kritik haber!

Kenan Işık'tan kritik haber!

resim yok
08 Nisan 2014 - 09:28
Magazin

Kenan Işık'la ilgili son açıklama!

Geçirdiği kaza sonucu günlerdir yoğun bakım ünitesinde uyutulan ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık'a fizik tedavi uygulaması başlatıldı.

İşte detaylar:

 

FİZİK TEDAVİ AŞAMASI BAŞLADI

Geçirdiği beyin kanaması nedeniyle yoğun bakım servisinde uyutulan ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık'ın fizik tedavisine başlandı.

 

UYANDIRILMASI İÇİN GÜN SAYILIYOR

Yoğun bakım servisinde uyutularak tedavi edilen Kenan Işık'ın uyandırılması için artık gün sayılıyor.

 

TEDAVİNİN AMACI

Doktorlar, Işık'ın uzun süre yatmaktan dolayı meydana gelebilecek rahatsızlıklarını önlemek amacıyla fizik tedavi uygulamasına başladı.

Eşi Beril Işık da, ünlü oyuncunun tedaviye tepki verdiğini belirterek, makinaya bağımlılığının sona ermesi ve fizik tedavisine başlanmasının sevindirici olduğunu vurguladı.

 

BERİL IŞIK'TAN SON AÇIKLAMALAR

Beril Işık, 19 gündür Kenan Işık'ın geçirdiği şansız kaza sonucu beynindeki sıkıntı nedeniyle uyutularak tedavi edilmeye çalışıldığını belirterek şöyle konuştu:[reklam]

''Biz ve dışarıda sevenlerinin dualarıyla güzel gelişmeler katedildi. Beynin kendini toparlaması için uyutulan Kenan, hızla iyleşme sürecine girdi.

Önce vücutsal tepki veren Işık'a dün sabah itibariyle uyutulmadan kaynaklı eklem tembelliğini ve kireçlenmeyi önlemek için fizik tedavi uygulanmaya başlandı.

 

''OLUMLU CEVAP ALINDI''

Tedavide bir insanı çimdiklendiğinde veya gıdıklandığında irkilmeye benzeyen olumlu cevap alındı.

Yavaş yavaş farklı tepki vermesi bizim umudumuzu daha da artırdı. Uyandırılana kadar fizik tedaviye bir süre devam edilecek.''

 

 

KENAN IŞIK'TAN BAŞARININ SIRRI! İŞTE DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat