resim yok
20 Haziran 2012 - 00:00

 

Geçen hafta kendisini rahatsız eden telefon sapığını twitter'dan afişe eden "Yalan Dünya" dizisinin Tülay'ı İrem Sak şimdi ise kendi adına açılan fake hesaba savaş açtı.
Yalan Dünya dizisiyle kısa sürede yıldızı parlayan genç oyuncu, geçtiğimiz günlerde twitter’daki takipçilerinden, telefon numarasını afişe ettiği telefon sapığını arayıp rahatsız etmelerini istemişti. Telefon sapığına böylelikle büyük bir ders veren Sak, şimdi ise kafayı kendi adına fake hesap açan kullanıcıya taktı. Genç oyuncu, twitter’daki bu konuyla ilgili kendisine soru soran takipçilerini ise “Başka hesap açmadım ve kullanmıyorum. Sakzade gibi arkadaşlar ben gibi davranmayın, ben davranırsam fena olur” diye gözdağı verdi.
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat