Kerem Göğüş'ten Can Ateş'e babalık tavsiyesi!

'El yazısı' filminde oynayan Wilma Elles, Bodrum Türk filmleri haftasına sevgilisi Kerem Göğüş'le katıldı.

resim yok
27 Eylül 2013 - 10:36
Magazin

'El yazısı' filminde oynayan Wilma Elles, Bodrum Türk filmleri haftasına sevgilisi Kerem Göğüş'le katıldı.

 

GÖSTERİMİ YAPILDI

Cinemarin sinemalarında gerçekleşen film haftasının üçüncü gününde, başrollerinde Cansu Dere, Wilma Elles, Salih Kalyon ve Baran Akbulut'un oynadığı 'El Yazısı'nın gösterimi yapıldı.

 

HERKES ORDAYDI

Gösterim sırasında filmin oyuncuları Wilma Elles, Salih Kalyon, Baran Akbulut'la filmin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapan Ali Vatansever hazır bulundu.

 

GÜZELLİĞİYLE BÜYÜLEDİ

Söyleşiye sevgilisi Kerem Göğüş'le katılan Elles güzelliğiyle dikkat çekti.

 

FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Elles soruları cevapladıktan sonra hayranlarını kırmayarak hepsiyle fotoğraf çektirdi.

 

KEREM GÖĞÜŞ'TEN BABALIK AÇIKLAMASI

Sözcü'de yer alan habere göre, söyleşi sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Elles ile Göğüş, evlilik sorularını 'hazır olmadıklarını' söyleyerek geçiştirdi.

Göğüş'e, Can Ateş'in Meryem Uzerli'den doğacak çocuğunu reddetmesi hatırlatılınca:

 

''BEN ÖYLE BİR DURUMDA...''

'Ben öyle bir durumda asla arkamı dönmez sahip çıkardım. Çocuk dünyanın en güzel varlığı.

Reddetmek gibi durum asla söz konusu olmazdı.' dedi.

Aynı zamanda sevgilisi Wilma Elles'in kendi inşaat firmasının reklamında oynayacağını söyleyen işadamı:

 

''BANA YAKIŞAN...''

'Wilma'ya bu iş için bir önceki reklam filminden aldığı ücretin daha da üstünde bir bedele sahip hediye vereceğim.[reklam]

Zaten bana da yakışanı budur.' diye konuştu.

 

EMMY'İ GERİ ÇEVİRDİLER!

Bu arada geçtiğimiz Pazar Los Angeles‘ta yapılan 65.Emmy Ödüllerine resmi davetli olan iş adamı Kerem Göğüş ve Wilma Elles çifti davete katılmayarak milyonların bulunmak için can attığı ödül töreni fırsatını iptal etti.

 

Magazin dünyasını şaşırtan bu iptal kararının nedeni ise Kerem Gögüş’ün 100 otellik inşaat projesinin reklam filmi ve hızla devam eden inşaatları olduğu ortaya çıktı.

 

Wilma Elles’in katılmayı çok istemesine rağmen Kerem Göğüş reklam ve lansman döneminde holdingden ayrılmama ısrarı yüzünden gözde çifte EMMY davetini geri çevirme kararı aldırttı.

 

 

ÜNLÜLER DÜNYASINDAN DEDİKODULAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat