Keremcem 'O Hayat Benim' ile şaşırtacak!

Başrollerinde Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun rol aldığı FOX TV'de yayınlanacak olan O Hayat Benim dizisinin çekimleri başladı.

resim yok
25 Ocak 2014 - 10:15
Magazin

Başrollerinde Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun rol aldığı FOX TV'de yayınlanacak olan O Hayat Benim dizisinin çekimleri başladı.

Proje seçiminin kendisi için önemli bir süreç olduğunu belirten Keremcen, orjinal senaryosuyla dikkat çeken yeni  projesiyle ekrana geleceği için son derece mutlu.

 

ÇOK FARKLI!

Özellikle karakterinin derinliği, geçmişe ait sırları ve çelişkileri oyunculuk anlamında Keremcem'i daha farklı bir perspektifte izleyici karşısına çıkacak.

 

KEREMCEM, İYİ ADAM MI KÖTÜ ADAM MI?

O Hayat Benim’de Ateş rolüyle ekrana gelecek olan Keremcem, bu rolüyle sevenlerini şaşırtacak.

Keremcem, geçmişten  getirdiği sırları ve gerçek aşkı arasında yaşadığı gel-gitlerle savaşan genç ve başarılı işadamı rolüyle, hikayenin gidişatını en fazla etkileyecek karakter olarak karşımıza çıkacak.

Ateş, her ne kadar kendini  aşka teslim etmek istese de, geçmişten gelen ağır yaraları, bu aşkı hem kendisi için hem de Bahar için imkansız hale getirecek.

 

ÖZGÜN SENARYO

Özgün  senaryosuyla tüm izleyenleri ekran başına çekecek olan dizi, O Hayat Benim, en yakın bildiklerinin ihanetine uğrayarak hayatı çalınan bir genç kızın hikayesini ekrana getirecek.[reklam]

Şanssızlıklarla başlayan hayatı yine şanssızlıklarla devam eden Bahar’ın her şeye rağmen ayakta kalma çabalarını anlatan dizi, aynı zamanda entrika ve sırlarla dolu bir dünyanın kapılarını açacak izleyiciye.

 

ADRES: FOX TV

'O Hayat Benim' Keremcem takipçilerinin, bir önceki dizisinden de aşina oldukları FOX TV’de ekrana gelecek.

 

KÜNYE

Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Sinan Albayrak, Ahu Sungur ve Ceren Moray'ın başrolünü oynayacağı O Hayat benim dizinin yönetmen koltuğunda ise Fatih dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Merve Girgin var.

O Hayat Benim dizisine son katılan oyuncu ise Adını Feriha Koydum dizisinde rol alan Ahu Sungur olmuştu.

 

NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Gül Abus Semerci, Özer Çetinel, Ayşe Bengi, Elif Karakevik ve Yelda Eroğlu’dan oluşan ekibin senaryosunu yazdığı O Hayat Benim'in Ocak 2014 sonu ya da Şubat başı gibi ekrana gelmeye başlaması bekleniyor.

 


 

'BOYNU BÜKÜKLER'İN OYUNCULARI BELLİ OLMAYA BAŞLADI! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları