resim yok
02 Haziran 2011 - 00:00

Perşembe 20:00

 

Fatmagül'ün Mustafa'yla buluşacağını düşünen Kerim, gizli takibine başlar. Ama bu takip Kerim’in hiç beklemediği bir şekilde sonuçlanacaktır.  Öte yandan hamile olduğuna dair şüphelerinde haklı çıkan Mukaddes, hayatında yeni bir dönemece girmek üzereyken zorlu bir kararla karşı karşıya kalır. Kerim için kuşkularla başlayan sabah, Fatmagül'ün kendisine güvenmeye başladığını itiraf etmesiyle, mutlu bir güne dönüşür. Ancak mutlu geçen dakikalar, Mustafa'nın Gül Mutfağı'na ziyaretinin ortaya çıkışıyla yerle bir olur. Turaner Bey’in başlattığı savaş sonucu büyük bir ekonomik kriz yaşayan Reşat Yaşaran, intikamını almadan kaybetmeye niyetli değildir.

 

Turaner Bey’in milletvekili olduğu zamanlardaki yolsuzluklarını ispatlayan belgeler, tam da Reşat Yaşaran'ın aradığı intikam yolunu ayağına getirir. Kapalı kapılar ardında başlatılacak bu gizli operasyonun tek şahidi Mustafa'dır. Hapishanedeki günlerine Selim ve Erdoğan, özgür kaldıklarında alacakları intikamı düşünerek dayanmaya çalışırken, Vural'ın isteği bambaşkadır. Yaşaranlar tarafından mahkemede şahit olarak yazılan Hacer Ovacık'ın kim olduğunun ortaya çıkması, Fatmagüller cephesinde yeni bir öfke dalgası yaratır. Fatmagül'ü karalamak için seçilen bu yol, Kerim'in sabrını taşıran son damla olur. Başta Fatmagül olmak üzere, herkesin uyarılarına rağmen, Kerim bildiğini okuyacaktır. Bu sırada, Fatmagül'ün doğum gününün yaklaşmakta olduğu öğrenen Kerim'in, Ebe Nine'nin yardımına ihtiyacı vardır. Mustafa'ya “dur deme” zamanının geldiğini düşünen Avukat Kadir, bu sefer Mustafa'nın karşısına çok farklı bir şekilde konuşmak için çıkar. Ancak Kerim'in de beklenmedik bir şekilde olaylara dahil olması, ortalığı karıştırır. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Kerim, Fatmagül'le yepyeni bir başlangıç yapabilmek için çok büyük bir adım atar.

 

37. Bölüm Fragmanı

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
kiska1708
Hacer OvACIK BENCE KIZ VARDIYA MUSTAFADA ONLA BIRLIKTE YASIYORDU ISMINI UNUTDUM SIMDI.O KIZ OLUCAK.BIDE BENCE KERIM FATMAGULE GELINLIK HEDIYE EDIYOR.YANI..BEN OYLE DUSUNUYORUM