Kıvanç Tatlıtuğ ve Tolgahan Sayışman hayranları karşı karşıya!

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile Kıvanç Tatlıtuğ'un hayranları, sanal âlemde ilginç bir yarışa girdi.

resim yok
31 Temmuz 2013 - 13:56
Magazin

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile Kıvanç Tatlıtuğ'un hayranları, sanal âlemde ilginç bir yarışa girdi.

 

10 kilo vermesinin ardından...


Her şey Tolgahan Sayışman'ın 'Büyük Sürgün' isimli film çekimleri için, 1.5 ayda 10 kilo vermesiyle başladı.

Sayışman, 'Kelebeğin Rüyası' filmi için tam 20 kilo veren Kıvanç Tatlıtuğ gibi, rolü için sıkı bir rejim yapmıştı.

KUŞ UÇURTULMUYOR

Sayışman'ın sevenleri filmin Facebook sayfasında; ünlü oyuncunun 10 kilo verdiğini yazınca; Kıvanç Tatlıtuğ'u sevenler hemen duruma müdahale ederek:

 

''Ne olmuş yani?''

"Kıvanç 20 kilo vermişti. Ne olmuş yani?" yorumunda bulundu.

Sayışman, Büyükada'da çekimleri yapılan 'Büyük Sürgün' filminde; 'Faytoncu Sedat' rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz günlerde ise yakışıklı oyuncu ile filmdeki rol arkadaşı Saadet Işıl Aksoy'un öpüşme sahnesi, büyük güvenlik önlemleri altında gerçekleştirildi.

Filmin senaristliğini Selin Tunç, yönetmenliğini ise Erol Özlevi yapıyor.

DUBAİ'DEN YOĞUN İLGİ

Dubai'nin ünlü televizyon kanallarından biri olan MBC4; Tolgahan Sayışman ile röportaj yapmak için Büyükada'ya gitti.

Sayışman'ın gün boyunca yaptığı çekimleri izleyen televizyon muhabirleri, günün sonunda Sayışman ile film üzerine röportaj yaptı.

Büyük Sürgün’ün konusu şöyle:

O yıllarda Büyükada’da, Rumlar ve Türkler barış içinde yaşarlar. Herkes birbirinin inancına saygı duyarak komşuluk ilişkilerini sıcak bir ortamda yürütür. Adada yaşayan ve edebiyat fakültesinde okuyan Eleni, Sedat, Nazlı ve Sotiri yakın arkadaşlardır. Çocukluklarından beri birbirlerine aşık olan Eleni ve Sedat mezun olmalarına kısa süre kala evlenmeye karar verirler. Ancak Sedat yoksul bir faytoncunun oğlu, Eleni ise varlıklı bir babanın kızıdır. Sedat ve babası Eleni’yi istemeye giderler ancak büyük bir hayal kırıklığı yaşanır. Çünkü Eleni’nin babası Stavro, inanç farklılıklarını ve Sedat’ın yoksulluğunu öne sürerek bu aşka şiddetle karşı çıkar.
[reklam]
Eleni ve annesi, Türk pasaportları olduğu için Eleni’nin okulu bitene kadar İstanbul’da kalır. Atina’ya gitmekle sevdiği adamın yanında kalmak arasında seçim yapmakta zorlanan Eleni çok mutsuzdur. Bu arada Stavro’nun fabrikası satışa çıkar. Fakat fabrikanın parasını iki kadının tek başına yurtdışına çıkartmaları imkansızdır. Sedat onlara yardım etmeyi teklif eder. Aynı zamanda profesyonel yüzücü olan Sedat, Eleni ve annesiyle beraber sınıra gelir. Fabrikanın satışından sağlanan parayı balıkadam giysilerinin içine saklayarak nehrin karşı yakasına, Stavro’ya ulaştırır. Ancak dönüşte yakalanır. Casuslukla suçlanır ve hüküm giyer. Cezaevindeyken ona Ada isimli bayan bir avukat yardımcı olur.

Ada, bir yandan Sedat’ın suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışırken, öte yandan Eleni ile birbirlerine ulaşmalarına da engel olur. Çünkü o da Sedat’a aşıktır. Stavro da bu aşka karşı çıkmaya devam eder. Eleni Atina’da, Sedat hapiste, yıllarca birbirlerinden ayrı düşerler. Sedat hapis yıllarında hikayesini yazmaya başlar. Kalemi sağlam olan bu edebiyat fakültesi mezunu gencin “Sürgün” isimli kitabı, cezaevi yıllarında basılır. Kitap, Stavro’nun da eline geçer ama kızı Eleni’den saklar.

Atina’ya gittiklerinde hamile olduğunu öğrenen Eleni’nin Ege isminde bir oğlu dünyaya gelir. Eleni, Ege 13 yaşındayken, Stavro’nun sakladığı kitabı bulur ve oğlunu da yanına alarak, hiç unutamadığı aşkını, oğlunun babasını bulmak için Atina’dan İstanbul’a gelir. Ancak kendisini bekleyen acı sürprizden habersizdir.

 

 

HAFTANIN MAGAZİN BOMBALARI BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat