resim yok
16 Nisan 2014 - 11:51
Magazin

Terk ediyor!

Kıvanç'tan sürpriz karar...

Kıvanç Tatlıtuğ Cihangir'de ev arıyor...

Kurt Seyit ve Şura'nın yıldız ismi Kıvanç Tatlıtuğ, yıllardır oturduğu Ulus'u terk ediyor.

 

CİHANGİR'DE EV BAKIYORLAR

Ünlü oyuncu ile sevgilisi Başak Dizer, Cihangir'de ev bakmaya başladı.

Ünlüler dünyasının gözde semtlerinden Cihangir, Kıvanç Tatlıtuğ ve sevgilisi Başak Dizer'i de sonunda kendine çekti.

 

EMLAKÇILARI DOLAŞIYORLAR

Yıllardır Ulus'ta oturan Tatlıtuğ, Dizer'le beraber taşınabilecekleri bir daire bulmak için Cihangir'deki emlakçıları dolaşmaya başladı.

 

İMİRZALIOĞLU'NU TAKİPTE!

Bir haftadır semtte ev bakan ünlü oyuncu, bu bölgede yaptığı emlak yatırımlarıyla ünlü olan meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu'nu da yakın takibe aldı.[reklam]

DENİZ MANZARALI...

Tatlıtuğ'un, civarı iyi bildiği için özellikle İmirzalıoğlu'nun yaşadığı çevreden ve deniz manzaralı bir ev istediği öğrenildi.

 

İLİŞKİLERİ DOLUDİZGİN!

Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgilisi Başak Dizer, önceki gün Etiler'deki Günaydın Restoran'daydı. Ünlü oyuncu, ayrılmadan önce mekanın şefinden bir yardım talebinde bulundu.

Tatlıtuğ, 'Kurt Seyit ve Şura'nın çekimleri için gidip birkaç hafta kaldığı Rusya'dan misafirlerinin geleceğini, evde vereceği barbekü partisi için de restorandan yardım almak istediğini söyledi.

 

 

'KURT SEYİT VE ŞURA'YI YARATICISINDAN DİNLEYELİM! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat