resim yok
06 Aralık 2011 - 00:00

 

Eski sevgiliden Malkoçoğlu'na...
 
Survivor Kızlar-Erkekler yarışmasıyla adını duyuran Başak Özer’le Muhteşem Yüzyıl’ın Malkoçoğlu’su Burak Özçivit, geçtiğimiz hafta sürpriz bir kararla ilişkilerini bitirdi. Evlilik planları yapan iki sevgilinin ayrılığının arkasında hakkında en son Arda Turan’la aşk yaşadığı dedikoduları çıkan Ceylan Çapa’nın olduğu iddia edildi.
 
ÇAPA AŞKINI YALANLAMIŞTI
Burak Özçivit ile Ceylan Çapa'nın aşk dedikodyuları geçen ay ortaya çıkmış ancak yakışıklı oyuncu o zaman sevgilisi Başak Özer'i, "Böyle bir şey yok, haberler yalan" diyerek ikna etmişti. Ayrılığın ardından Burak Özçivit'in yeniden Çapa'yla anılmaya başlayınca başak Özer, eski aşkına öfkesini Twitter'da kustu: "Koca kafalı bir dingil tanıyorum. Üstelik bir de yalancı..."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat