Küçük Gelin için geri sayım başladı! Dizi ne zaman başlıyor? [Video]

İstemedikleri hayatları zorla yaşamak zorunda kalan çocuk gelinler Türkiye’nin kanayan yarası olmaya devam ediyor.

resim yok
30 Ağustos 2013 - 11:58
Magazin

İstemedikleri hayatları zorla yaşamak zorunda kalan çocuk gelinler Türkiye’nin kanayan yarası olmaya devam ediyor.

 

GERİ SAYIM BAŞLADI

Samanyolu TV, bu gerçeği yepyeni dizisi “Küçük Gelin ” ile gündeme getirmeye hazırlanıyor. (Fragman haberin sonunda)

Geçtiğimiz günlerde akil insanların da gündemine taşıdığı küçük gelinlerin büyük dramı Samanyolu TV’nin yeni dizisi Küçük Gelin’le ekrana geliyor.

 

İşte detaylar:

 

NE ANLATIYOR?

Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı “Küçük Gelin”, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramını anlatıyor.

Henüz 14 yaşında ve boyundan büyük hayalleri olan Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına “berdel” olarak adım atması büyük sırların kapısını aralar.

Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir.

O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır.

 

NE ZAMAN BAŞLIYOR?

'Küçük Gelin'; 08 Eylül Pazar akşamı ilk bölümüyle ekranlarda olacak..

 

ÇEKİM DETAYLARI

Çekimleri Malatya'nın Arapgir ilçesinde gerçekleştirilen Küçük Gelin, çarpıcı hikayesiyle izleyenleri ekrana kilitleyecek. Temmuz ayında başlayan çekimlerde; ilçedeki birçok konak, mekan olarak kullanılıyor. [reklam] Millet Hanı'nı, Osmanpaşa Vadisi'ni, İpekçi Sokak ve Hacı Şerif Ağa Caddesi'ni gezen yapım ekibi, mekân seçiminde Arapgir'in çok uygun olduğunu, mimari dokunun korunması ve restore edilmesi ile ilçenin adeta film platosu niteliği taşıdığını düşünüyor.

 

KÜNYE

Oyuncular: Çağla Şimşek, Gözde Mukavelat, Orhan Şimşek, Ufuk Şen, Burcu Yüce, Onurcan Kırşan, Arif Selçuk, Burcu Adal Köse, Ece Okay, Yusuf Ekşi, Gökhan Şahin, Tayfun Sav, Ece Baykal, Devrim Atmaca, Ümit Sergen, Elif Verit, Sabri Özmener

Yönetmen: Ozan Uzunoğlu

Yazar: Erkan Çıplak

 

 

KÜÇÜK GELİN'DEN İLK TANITIM VİDEOSU BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat