resim yok
24 Haziran 2011 - 00:00

 

2003 yılından beri yayınlanmaya devam eden Kurtlar Vadisi yeni yayın döneminde, yayınları ile çok tartışılan kanala geçti.

 

 

Gündeme ilişkin konuları kendine has üslubu ile değerlendiren Kurtlar Vadisi Pusu, yeni yayın döneminde Ame Turner şirketinin ortak olduğu TNT televizyonunda yayınlanacak.
 
RATING SIRALAMASI DEĞİŞİR Mİ?
Geçtiğiz yıl, ATV ekranlarında yayınlanan dizi, almış olduğu ratinglerle eski günlerini aratır olmuştu. Yeni yayın dönemine kanal değişikliği ile başlayacak Vadi'nin, rating sıralamasında TNT ekranlarında nasıl bir grafik çizeceği merak konusu oldu.
 
İŞTE PANA FİLMDEN YAPILAN AÇIKLAMA
2003 yılının Ocak ayında Show TV'de yayınlanmaya başlanan Kurtlar Vadisi, 9. yılına girerken yeni kanalına geçti.Show TV, Kanal D ve Star'ın ardından ATV'nin de en çok seyredilen dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin bu kanal değişikliğinin sektörümüzün ihtiyacı olan rekabetçi yapısını destekleyeceğini umuyoruz...Yeni sezonda kendi gününde kendi saatinde TNT'de ekrana gelecek olan fenomen dizinin güçlü bir biçimde seyircisine ulaşacağına ve yeni kanalının kısa zamanda en çok izlenen kanallar arasında yerini alacağına inancımız tam. Geçtiğimiz sezon boyunca dizimize emeği geçen ATV yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür eder yeni sezonda başarılar dileriz...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat