resim yok
23 Nisan 2013 - 00:00

Türkiye'nin izlenme rekorları kıran fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun soluksuz izlenecek 190. bölümü 25 Nisan Perşembe akşamı atv ekranlarında olacak.
 

Esrarengiz kadın


Fragmanı yayınlandığı dakikadan itibaren herkesin merak ettiği tek bir konu oldu: “Bu esrarengiz kadın kim?”

Kurtlar Vadisi Pusu'da bir an da ortaya çıkan kadın hakkında okuyucular farklı fikirler yürüttüler.

 

Funda İlhan

Amerika'dan geldiği bilinen Margaret'ı canlandıran Funda İlhan'ı Kurt Kanun dizisini izleyenler tanırlar.

 

Uzun yıllardır tiyatro sanatçısı olan Funda İlhan, 1993'ten bu yana televizyonda çok sayıda dizide ve TV filminde de rol aldı.

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni oyuncusu Funda İlhan’ın hayat serüveni…

1994 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuğu bölümünü bitirdi.
[reklam]
1993-1996 yılları arasında İzmir Devlet Tiyatrosu'nda görev yaptı. rol aldığı oyunlardan kimileri: Mephisto, Deli İbrahim, Şeytan Örümceği, Nazım Üçlemesi

Aynı dönemde ITC'de (Uluslararası Tiyatro Topluluğu) Kadın Oyunları, Othello ve Hayvan Çiftliği'nde yer aldı. 1996-1997'de ayrıca kendi kurduğu Anadolu Sanat Atölyesi'nde İkili Oyun'da oynadı.

1997'de kurucu oyuncu olarak girdiği Kocaeli B. B. Şehir Tiyatroları'nda Hamlet, Lysistrata, Üç Kuruşluk Opera, Bir Şehnaz Oyun, Oyunun Oyunu, Bahar Noktası gibi oyunlarda oynadı.

 

Bu kurumda Töre ve Avluda oyunlarındaki rolleriyle Tüm Bel Sen Halk Jürisi En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü aldı, Rita'daki oyunuyla da halk oylamasıyla belirlenen Kocaeli Oskarları'nda Yılın Sanatçısı seçildi ve Rotary Direklerarası Halk Jürisi En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazandı.

 

 

POLAT'IN BEBEK HEYECANI! CİNSİYETİ NE? DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları