Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni karakterlerini tanıyalım!

Vadi'de yeni sezona yepyeni karakterler!

resim yok
18 Eylül 2013 - 16:18
Magazin

Vadi'de yeni sezona yepyeni karakterler!

İşte seyirciyi büyük sürprizlerin beklediği yeni sezonda seyircinin karşılaşacağı yeni karakterler...

 

YEPYENİ İSİMLER

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona 12 Eylül'de 'merhaba' dedi! İzleyicinin sabırsızlıkla beklediği Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonla birlikta yepyeni isimleri de kadrosuna kattı.

 

İŞTE O KARAKTERLER!

İşte seyirciyi büyük sürprizlerin beklediği yeni sezonda seyircinin karşılaşacağı yeni karakterler...

 

SAFİYE KARAHANLI

Polat'ın Kanada’da yaşayan kız kardeşi Safiye Karahanlı Türkiye'ye dönüyor… Safiye İsviçre'de kurucusu olduğu vakfın müzayedesinde sürpriz bir isimle tanışıyor ve ondan etkileniyor. Margaret tarafından tapınakçıların yeni baron adayı Murat'la tanıştırılmak üzere İstanbul'a gelecek olan Safiye'yi orada acı bir haber beklemektedir…

Babası Mehmet Karahanlı'nın karanlık işleri ve konumu itibariyle çocukluğu korunaklı olması açısından ailesinden uzakta Kanada'da yatılı özel bir yurtta geçmiş olan Safiye yıllar sonra Türkiye'ye geldiğinde annesinin yaşadığını öğrenmiş, öğrendikten kısa bir süre sonra da kaybetmiştir. Babası Mehmet Karahanlı'nın ölümünden sonra yeniden Kanada'ya dönen Safiye kurmuş olduğu vakfın başındadır. Bu vakıf savaşlarda zarar görmüş çocuklar yararına müzayedeler düzenlemektedir.

Geçtiğimiz sezon ekrana veda eden  İşler Güçler dizisiyle gönüllerde taht kuran Gaye Gürsel yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar'ın kız kardeşi rolünde oynayacak. Gaye Gürsel, İşler Güçler'de Feride rolünde oynuyordu.

 

ESRA

Leyla’nın varlığından haberdar olduğu ama hiç görmediği kardeşidir. Leyla'nın hayatına olaylı bir şekilde girecektir. Samimi bir eylemci olan Esra son dönemdeki çevre eylemlerine aktif olarak katılmıştır. Bunun dışında nükleer karşıtı gibi bir çok eylemde yer alacaktır.

 

Esra yönlendirildiğinin ve kullanıldığının farkında değildir. İnatçı ve anarşist ruhuyla ablasının başına türlü dertler açarken hareketli kişiliğiyle ablasının hayatını renklendirecek bir karakter olacak…

 

MURAT

İhtiyarların tapınakçıların içine yerleştirmek üzere yetiştirdikleri başarılı ve zengin iş adamıdır. İhtiyarların ilk defa tapınakçılara bu kadar yakın olmuştur. Görünürdeki hedefi Ortadoğunun yeni baronu olmaksa da ihtiyarların yeni operasyonunun bir parçasıdır.[reklam]

İş dünyasında gösterdiği yükseliş tüm odakların dikkatini çekmektedir. Eşinin ölümünden sonra Murat kadınlar ile ilişkisi hep sorunlu olmuştur. Zekası, kontrollü yapısı ve hedefine kilitlenebilmesi amaçları doğrultusunda ona yardım edecek…

 

SARP

Tapınakçıların bölgede kurmaya çalıştıkları hâkimiyetin iş dünyasındaki yansımasıdır. Margeret tarafından desteklenen sarp, baron seçilmeyi beklerken bu mevki için Murat’ın uygun görülmesi onun gözlerini iyice karartır.

 

Murat'ı öldürmeyi dahi göze alan sarp, artık daha büyük hedeflere sahip ve bunun için iş dünyasının yükselen yıldızı ve yakın arkadaşı Murat'ı harcamak ve onun yerine geçmek ilk hedefi olacaktır.

 

Tavizsiz, acımasız, hırslı biridir. Bu nedenle çoğu zaman tapınakçı güçler tarafından tercih edilen kötü bir adam olarak karşımıza çıkacak…

 

FRAGMAN İÇİN TIKLA

 

PUSU, GEÇEN HAFTA NE KADAR İZLENDİ? DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat