Leyla ile Mecnun ekibinden yeni bir dizi yolda: 'Ben de Özledim'

Onur Ünlü, Ali Atay ve Serkan Keskin, yeni bir proje için Star TV ile anlaştı.

resim yok
04 Eylül 2013 - 10:19
Magazin

Onur Ünlü, Ali Atay ve Serkan Keskin, yeni bir proje için Star TV ile anlaştı.

Dizinin adı şimdilik, 'Ben de Özledim'

 

YENİ DİZİ YOLDA!

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu Leyla ile Mecnun ekibinin yeni bir dizi için Star TV’yle anlaştığını yazdı. Ekibin Star TV’ye çekeceği yeni dizinin adı henüz belli değil.

Star TV yöneticilerinden aldığım bilgiye göre Leyla ile Mecnun”un yapımcısı Onur Ünlü:

“Mecnun” rolündeki Ali Atay, “İsmail”i oynayan Serkan Keskin ve senarist Burak Aksak’tan başka kimse dahil edilmeyecek, yeni dizinin kadın oyuncuları da yeni isimler olacak.

 

Adı şimdilik “Ben de Özledim” olarak planlanan ve ana teması bana “İşler Güçler”i hatırlatan dizi, Ekim ortası gibi Star TV ekranında olacak.

İşte Ali Eyüboğlu'nun bugünkü yazısının tamamı:

 

'LEYLA İLE MECNUN' BİTTİ, YENİSİ YOLDA!

''Onur Ünlü, Ali Atay ve Serkan Keskin, yeni bir proje için Star TV ile anlaştı. Dizinin adı şimdilik, “Ben de Özledim”

Leyla ile Mecnun” dizisinin sonu malum... Yaz başında 103’üncü bölümle “sezon finali” yaparak çıktığı tatil, “ebedi istirahat”e dönüştü. Çünkü TRT diziyi devam ettirmeme kararı aldı.

Bazıları TRT yönetiminin bu kararı, projenin yaratıcısı Onur Ünlü’nün Gezi Parkı eylemlerine verdiği tam destek yüzünden aldığını iddia etti. TRT yöneticileri ise reytingi düşük olduğu için diziyi kaldırdıklarını açıkladı. Sebep; ister Gezi olsun ister reyting sonuçta “Leyla ile Mecnun” bitti. Bu konudaki kanaatim o ki, şayet reytingi sosyal medyası kadar güçlü olsaydı, TRT bitirse bile, başka bir kanalda sürerdi dizi...

TRT 1’in Koordinatörü Bülent Ata, Onur Ünlü’ye ayrıcalık tanımasa bu reytingle bugüne kadar sürer miydi “Leyla ile Mecnun”; o da ayrı bir konu... Sonuçta “Leyla ile Mecnun” bitti, peki yeni bir iş yapacak mı Onur Ünlü ve ekibi?[reklam]

Sürpriz haber Star TV’den geldi. “Leyla ile Mecnun”u “Leyla ile Mecnun” yapan ekip, yeni bir dizi için Star TV ile anlaştı. Ekibin Star TV’ye çekeceği yeni dizinin adı henüz belli değil, ama başlangıç öyküsü şu:

Leyla ile Mecnun”un yapımcısı Onur Ünlü, “Mecnun” rolündeki Ali Atay, “İsmail”i oynayan Serkan Keskin ve senarist Burak Aksak, bir yandan sohbet eder, bir yandan da tele-vizyon izlerler... Dörtlünün seyrettikleri televizyon, şoke olacakları bir haber verir: “Leyla ile Mecnun dizisi yayından kaldırıldı.” Bu “kara haber” üzerine ekip, “Şimdi ne yapacağız?”  diye başlar kara kara düşünmeye...

Star TV yöneticilerinden aldığım bilgiye göre “Leyla ile Mecnun” ekibinden başka kimse dahil edilmeyecek, yeni dizinin kadın oyuncuları da yeni isimler olacak. Adı şimdilik “Ben de Özledim” olarak planlanan ve ana teması bana “İşler Güçler”i hatırlatan dizi, ekim ortası gibi Star TV ekranında olacak.''

 

 

LEYLA İLE MECNUN'UN SENARİSTİ BURAK AKSAK'TAN AÇIKLAMALAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat