resim yok
07 Ağustos 2012 - 00:00

Star Tv'de ekrana gelecek bu dizi yayına girmeden magazin dünyasını karıştırdı

Yılmaz Okumuş'un kaleme alacağı,Ezel Akay'ın yönetmen koltuğuna oturacağı Karadeniz komedisinin yapımcılığını Avşar film üstleniyor.

Trabzon'da çekimleri başlayacak olan dizi için Yılmaz Okumuş hummalı bir çalışma başlattı. Oyuncu kadrosunda Ali Erkazan,Ünal Silver ve Güven Hokna bulunuyor. Başrollerde kararsız kalan Avşar fillm, Özgü Namal'la anlaşamayınca, bir diğer esmer oyuncu Maral Büyüksaraç'la anlaştı.

Maral Büyüksaraç'ın başrolünü oynayacağı Lazutlar dizisinin aktörüyse Keremcem olacak.Ünlü popçu dizi için Karadeniz şivesi derslerei almaya başlamış.Büyüksaraç, senaryoyu eline alır almaz Trabzon'a gitmiş ve horon dersleri almış.
Rolü gereği odun kesecek,at binecek. Son dönemin popüler oyuncularından olan Maral,daha öncede Şerif Gören'le sinema çalşmış,Bizimkiler dizisinde oynamış.

Henüz 18 yaşındaki güzel oyuncu Maral Büyüksaraç, Özgü Namal'la olan rol tartışmasınaysa cevap vermedi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat