Medcezir için 7 kilo verdi!

Taner Ölmez'in rolü için değişimi...

resim yok
08 Kasım 2013 - 10:59
Magazin

Taner Ölmez'in rolü için değişimi...

 

ROLE HAZIRLANMAK İÇİN...

MedCezir'de Yaman'ın en yakın arkadaşı Mert'i canlandıran Taner Ölmez, rolüne hazırlanmak için bakın neler yapmış?

'Kayıp Şehir' dizisiyle ünlenen Taner Ölmez, yeni sezonda 'Medcezir'le seyirci karşısına çıktı.

 

AYLAR ÖNCESİNDEN...

Yaman'ın (Çağatay Ulusoy) en yakın arkadaşı Mert'i canlandıran oyuncu, rolü için aylar öncesinden yoğun bir çalışma temposuna girdiğini söyledi.

 

KİLO VE SAÇ!

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisi olan Ölmez, kendisinden daha genç bir karakteri canlandırdığı için 7 kilo vererek zayıfladığını ve saçlarını uzattığını belirtti.

 

ÖZEL DERS ALMIŞ

Ayrıca ''Mert'in yelkene olan tutkusu nedeniyle özel dersler aldım'' dedi.

 

BU HAFTA NELER OLACAK?

MedCezir'de heyecan sürüyor. Dizi, bu akşam ekranlara gelecek olan sekizinci bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.

 

Bu hafta yaşanacaklara kısa bir bakış:

 

Mira Orkun'un teklifine nasıl cevap verecek? Mira mektubuyla, Yaman'ın kalbine dokunur. Yaman kendisine atılan iftirayı, artık Mira için de temizlemek zorundadır. Ama karşısında sadece Orkun yoktur. Mithat oğlunun itibarını korumak için güçlü bir ortaklık kurar.[reklam]

Öte yandan  Selim adaletin yerini bulması ve Yaman’ın eve geri dönmesi için uğraşmaya başlar. Orkun'un Mira'ya evlenme teklif etmesi, Beylice ailesinin gündemini kısa süreliğine değiştirir. Sude ve Faruk kızlarının geleceği konusunda ilk kez aynı taraftadır. Mira ise hayatındaki keskin bir dönemeçlerden birindedir. Orkun'a vereceği cevap bütün hayatını değiştirecektir.

Mira aklındaki sorularla İstanbul'a döner. Aynı gün Yaman’ın sınava girdiğini öğrenir. Sınav çıkışında Yaman'ı bir sürpriz beklemektedir. Asım Şekip Kaya’nın Orkun'u kurtarmak için yaptığı plan, Yaman’a önemli bir karar aldırır. Artık kalesini terk ederek düşmanlarını sevindirmeyecektir.


Mira’nın dönüşü şerefine düzenlenen partide bütün maskeler düşecektir.

Yayın Günü: 08 Kasım Cuma
Yayın Saati: 20.00

 

http://img818.imageshack.us/img818/9251/ud8w.jpg

 

'ADINI FERİHA KOYDUM' İRAN'DA GÖSTERİLECEK! DETAYLAR BURADA!

 

MEDCEZİR 8. bölüm fragmanları burada!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat