resim yok
19 Aralık 2011 - 00:00

 

Bebek Lucca’da yan yana geldiklerinde birlikte anılmaya başladı isimleri. Sergen Yalçın’la oyuncu Melike İpek Yalova, önceki gece de birlikteydi. Aynı kareye girmediler ama gazetecilerden de kaçamadılar
 
 
-’Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde Prenses İsabella karakterini canlandıran Melike İpek Yalova’yla görüntülenince “Beraber değildik. Ama siz yakıştırdınız galiba bizi” diyerek soruları geçiştirmişti Sergen Yalçın. Tarih 4 Aralık’tı.
- İkili, önceki gece de Nişantaşı’ndaki Sess Bar’da eğlendi. Mekandan 04.00’te yalnız ayrılan Sergen, gazetecileri fark edince telefonuna sarıldı.
- Ondan 15 dakika sonra da Yalova dışarı çıktı. Oyuncu bir taksiye binip uzaklaştı.
- Asıl filmse bundan sonra başladı. İkili Zincirlikuyu’daki bir benzincide buluştu. Ve Yalova, taksiden inip Sergen’in cipine geçti.
- Aynı kareye girmeyen ikilinin son durağı, Fulya’daki Polat Towers oldu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat