Merve Boluğur İçimdeki Fırtına dizisinden 110 bin lira alacaklı!

Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşan İçimdeki Fırtına dizisinden 110 bin lira alacaklı olan Merve Boluğur, yapım şirketine dava açtı!

Nurşah
25 Temmuz 2018 - 12:25
Magazin

Başarılı oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz sezonlarda Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan İçimdeki Fırtına adlı diziden 110 bin lira alacaklı olduğu için yapım şirketine dava açtı!

18-07/25/icimdeki-firtina-merve-bolugur.jpg

Merve Boluğur 110 bin lira alacaklı!

2017 senesinde yayın hayatına başlayan İçimdeki Fırtına dizisinin ekran yolculuğu 6. bölümde yapılan erken final ile birlikte son bulmuştu... Yapım şirketi ile anlaşan Merve Boluğur ise, başrolünde yer aldığı dizinin yayınlanan son iki bölümünün yani 5 ve 6. bölümlerin ücretini alamadığı için hukuk yoluna başvurdu...

Başarılı ismin avukatı konu ile ilgili olarak dilekçesinde şunları söyledi:

Müvekkilime iki bölümlük oyunculuk ücreti ödenmeyince İstanbul 34. İcra Müdürlüğü’ne icra takibi başlattık.

Davalı Aslan Film yapım şirketi de müvekkilin başlattığı icra takibine itiraz ederek 110 bin 250 liralık icra takibini durdurdu. Yapım şirketi icra takibine haksız ve kötü niyetli olarak itiraz ermiştir. 6 bölüm yayında kalan dizi daha sonra yayınlanmamıştır. Davalı yapım şirketi de müvekkile iki bölümlük oyunculuk ücretini ödememiştir.

Alacağımızın faiziyle birlikte davalı yapım şirketinden tahsilini istiyoruz. Davalı yapım şirketinin icra müdürlüğüne yaptığı itirazın iptalini talep ediyoruz. Ayrıca davalının haksız ve kötü niyetli itirazı nedeniyle yüzde 20 icra inkar tazminatına çarptırılmasını talep ediyoruz." 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat