resim yok
22 Kasım 2011 - 00:00

 

İlk bölümünden itibaren eleştiri oklarına hedef olan "Kuzey Güney"in başrol kadın yıldızı Öykü Karayel'in rolünün azaltılacağı ortaya çıktı.
 
Dizinin fanatikleri Karayel'i beğenmemiş ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Buğra Gülsoy'un canlandırdığı Kuzey Güney kardeşleri güzelliğiyle birbirine düşürebilecek bir oyuncu olmadığı konusunda yorumlar yapmışlardı. Öykü Karayel, eleştirilere "Çirkin değilim" yanıtıyla karşılık vermişti.
 
Seyirci yorumlarını dikkate alan yapım şirketi yeni bir formül geliştirdi ve diziye yeni bir kadın oyuncu alarak Cemre rolünü üstlenen Öykü Karayel'in sahnelerini azaltmaya karar verdi. Ay Yapım "Küçük Sırlar"ın Ayşegül'ü Merve Boluğur ile anlaştı. Merve Boluğur, yarın mahallenin fotoğrafçısı Hüseyin'in Milano'da okuyan moda tasarımcısı kızı Zeynep karakteriyle diziye katılacak ve kendisinden hamile kalan Simay ile gizli nikahla evlendiği gün Kuzey ile tanışıp onun hayatını tamamen değiştirecek. Diziye ayrıca bu hafta Bade İşçil'in annesi rolüyle Hale Soygazi de katılacak.
 
Merve Boluğur daha önce "Küçük Sırlar" dizisinde başrolü oynayan Sinem Kobal'ın "Öpüşmem, sevişmem" kurallarına inat cesur oyunculuğuyla öne çıkmış ve yapım şirketi Tim's Productions, bu durum üzerine Boluğur'un rolünü artırmıştı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat