Meryem Uzerli Ufak Tefek Cinayetler dizisi ekibine mi katılacak?

Başarılı kadın oyunculardan oluşan kadrosu ile dikkat çeken Salı akşamlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in yeni yüzü Meryem Uzerli mi olacak? Güzel oyuncu açıklama yaptı!

Nurşah
12 Kasım 2018 - 17:05
Magazin

Star Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'de Tülin Özen'in ayrılığının ardından yerine kimin geçeceği merak konusu olmuştu. Başarılı oyuncunun canlandırdığı Arzu karakterinin beklenmedik ölümü üzerine medya kulislerinde Meryem Uzerli'ye teklif götürüldüğü söylentileri dolaşmaya başladı...

 18-11/12/meryem-uzerli-ufak-tefek-cinayetler.jpg

Tülin Özen'in yerine Meryem Uzerli mi geliyor?

Geçtiğimiz sezonun en başarılı dizilerinden birisi olan ve her bölümü ile sosyal medyada ilgi odağı haline gelen Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Tülin Özen'in ayrılığının ardından, yapımcıların yeni yüzler arayışında olduğu söyleniyordu. Posta'da yer alan habere göre; Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Gökçe Bahadır'ın başrolde olduğu sevilen dizi için Meryem Uzerli'ye teklif götürülmüş.

18-11/12/ufak-tefek-cinayetler-meryem-uzerli.jpg

Başrolde Halit Ergenç ile birlikte yer aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan ve geniş bir hayran kitlesi oluşturan Meryem Uzerli'nin ise bu teklife sıcak baktığı fakat ücretini Euro üzerinden istediği belirtildi. Bunun da dizi yapımcıları ile sevilen kadın oyuncu arasında bir anlaşmazlığa sebep olduğu söyleniyor. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz...

Meryem Uzerli'den Ufak Tefek Cinayetler açıklaması

Tüm bunların ardından başarılı oyuncu sosyal medya hesabı Instagram üzerinden konu ile alakalı açıklamalarda bulundu:

18-11/14/meryem-uzerli-ufak-tefek-cinayetler.jpg

Şu anda ne bir dizi çekeceğim ne bir sorun çıktı ne de başka bir şey. Benim filmlerim var, bilginiz olsun. Pure love to everybody.

Sevgi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat