Miley Cyrus'tan eski sevgili operasyonu!

Miley nişanlısına geri dönmek istiyor.

resim yok
19 Aralık 2013 - 10:14
Magazin

Miley nişanlısına geri dönmek istiyor.

Şarkıcı Miley Cyrus, çılgın yaşam tarzı nedeniyle kaybettiği eski nişanlısı Liam Hemsworth'u geri kazanmaya çalışıyor.


Miley Cyrus, Ağustos ayında kendisini terk eden eski nişanlısı Liam Hemsworth'u aylar geçmesine rağmen hâlâ unutamadı.

 

OPERASYON BAŞLATMIŞ!

Yakın çevresine sık sık Hemswroth olmadan kendisini yalnız ve korunmasız hissettiğini söyleyen genç şarkıcı, eski nişanlısını geri kazanmak için operasyon başlatmış.

 

'BİR ARAYA GELMELERİ ZOR'

Hemsowrth'un son filmi 'The Hunger Games: Cathing Fire'ın dünya galalarına katılmasından cesaret bulan Cyrus, Hemsworth'u gittiği ülkelerde takip ediyor, yurt dışından gelen konser ve program davetlerini Hemsworth'un ajandasına uyacak şekilde kabul ediyormuş.

 

İHTİMAL DÜŞÜK

Ancak yakışıklı oyuncunun çevresi, iki ünlü ismin bir daha bir araya gelmesinin zor olduğunu söylüyormuş.

 

CYRUS'UN KARİYERİ

Cyrus, bir Disney televizyon dizisi olan Hannah Montana'daki Miley Stewart/Hannah Montana rolüyle bilinmektedir. Altın Küre Ödülleri ve Broadcast Film Critics Association Ödülleri'ne aday gösterilmiştir. 2012 yılında oyuncu Liam Hemsworth ile nişanlanmıştır. Ancak sonra çeşitli sebeplerle ayrılmıştır.[reklam]

Leticia "Tish" ve country şarkıcısı Billy Ray Cyrus'un kızıdır. Christopher Cody ve Trace(Los Angeles'taki Metro Station adlı elektro rock grubunun solisti ve gitaristi)adlarında iki üvey ağabeyi vardır. Ayrıca Brandy adında bir üvey ablası, Braison adında bir erkek kardeşi ve Noah adında, Miley gibi aktris olan bir kız kardeşi vardır. Anne ve babası onun iyi bir geleceği olacağını düşünerek ona Destiny Hope (İngilizcede, "destiny" kader, "hope" da umut demektir) adını vermişlerdir. Sonraları sürekli gülümsediği için önce Smiley, sonra da Miley lakabını almıştır. Ayrıca Miley'nin ablası (Brandy) Miley'in yanında çalıyordu.

Heritage orta okulunda okudu ve orada amigo kız takımındaydı. Artık Options For Youth(Gençler İçin Seçenekler) adında bir okula gitti. Ayrıca Hannah Montana setinde özel öğretmeni de vardır.Anne ve babasının, Tennessee dışındaki çiftliğinde büyüdü. Miley Cyrus'ı üne kavuşturan dizi-film Hannah Montana, 2011 Mart ayında resmi olarak sona erdi.

Stüdyo albümleri

Meet Miley Cyrus (2007)
Breakout (2008)
Can't Be Tamed (2010)
Bangerz (2013)

 

 

MILEY CYRUS'U BEKLEYEN TEHLİKE! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat