resim yok
08 Mayıs 2012 - 00:00

 

Sadece Türkiye'nin değil birçok Ortadoğu ülkesinin de hayranlığını kazanan Tuba Büyüküstün, bir zamanlar şansını modellikte denemiş ancak istediği başarıyı yakalayamamış.
 
Birinci Malezya'dan
 
2002'de Hülya Avşar ile birlikte rol aldığı Molped reklamıyla ilk olarak dikkatleri üzerine çeken Tuba Büyüküstün, bu reklamdan 2 yıl sonra şansını yabancı bir platformda denemiş. O yıllarda reklamlarda rol alan ve fotomodellik yapan ünlü oyuncu, Guess saatlerinin yeni yüzü olmak için İsviçre'nin Basel şehrindeki bir seçmeye katılmış. Ancak 70 ülkeden binlerce aday arasından seçilen 15 finalist arasına giren Büyüküstün, Guess'in yüzü olarak seçilemedi. Seçmelerde saat modelleriyle birlikte podyuma da çıkan Büyüküstün seçmeyi kazanan Malezyalı Amber Chia ve Amerikalı Jennifer England ile de yakın ilişkiler kurdu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat