Muhteşem Yüzyıl'da hasret sona eriyor!

Muhteşem Yüzyıl 4. ve final sezonunu bu akşam açıyor.

resim yok
18 Eylül 2013 - 13:30
Magazin

Muhteşem Yüzyıl 4. ve final sezonunu bu akşam açıyor.

Muhteşem Yüzyıl, şehzadeler ve savaşlar dönemiyle dolu trajik bir sezonla ekrana veda edecek. Dizide şehzadeleri ünlü oyuncular canlandıracak.

Geçen sezon Hürrem Sultan'ı canlandıran Meryem Uzerli'nin yerine Vahide Gördüm gelmişti.

 

YENİ İSİMLERLE BAŞLIYOR

Muhteşem Yüzyıl yeni sezona ise çok sayıda ünlü oyuncuyla başlıyor. Meltem Cumbul'dan Berrak Tüzünataç'a, Aras Bulut İynemli'den Sarp Akkaya'ya kadar çok sayıda ünlü oyuncu yeni karakterlere hayat verecek.

Sürprizlerle dolu olan Muhteşem Yüzyıl'ın yeni sezonu imparatorluğun zirve yıllarında yaşanan taht kavgalarını ve entrikaları konu alacak.

 

HASRET SONA ERDİ

Muhteşem Yüzyıl, son sezonun nefesleri kesecek ilk bölümüyle bu akşam Star’da ekrana gelecek.

Süleyman tüm tahminleri alt üst ederek, tahtın yeni varisini açıklar!

Aradan geçen onca zamana rağmen Hürrem, intikam ateşiyle yanıyor. Rüstem Paşa’yla birlikte kanlı bir savaşa hazırlanıyor. Taht sancağına şehzadelerinden birini göndermeye karar veren Süleyman ise oğullarını payitahta çağırıyor. Hanedanın kaderini belirleyecek bu seçim için nefesler tutuluyor. Saraya gelen yeni bir cariye ise haremi birbirine katıyor. Beyazıt ve Selim arasındaki rekabet yıllar geçtikçe keskinleşirken, Mustafa’nın gücü artıyor. Oğulları arasında seçim yapmaya çalışan Süleyman herkesi şok eden bir karar veriyor!

 

Hürrem kanlı bir oyunun hazırlığındadır!

Aradan geçen zaman Süleyman’ı gittikçe yalnızlaştırırken, öfkesi iyice bilenen Hürrem intikam peşindedir. Rüstem ise Hürrem ve Mihrimah’tan aldığı güç ve çevirdiği entrikalarla vezir-i azam olmuştur. Hürrem’le birlikte kanlı bir oyunun hazırlığındadır.[reklam]

Selim ve Bayezit arasında sert rüzgarlar...

Cihangir’in kılıç kuşanma töreni için tüm şehzadeler payitahtta toplanır. Seneler sonra bir araya gelen kardeşlerin arasında sert rüzgarlar esmektedir. Özellikle de Selim ve Bayezıt arasında.

Mustafa'nın yeniçeri tarafından coşkuyla karşılanması sarayda büyük yankı uyandırır. Rüstem bunu şehzadenin aleyhinde kullanmaktan çekinmez.

Saraya  hediye sunulan Venedik’li bir cariye ise güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeker. Bu kadın yalnızca kendisinin değil hanedanın kaderini de değiştirecektir.

Mehmet’in ölümünden sonra boş kalan taht sancağına kimin gideceği merakla beklenir. Hürrem,  oğullarından birinin taht sancağına seçilmesi için elinden geleni yapar. Öyle sırları vardır ki; artık o haremin mutlak iktidarıdır! Süleyman tüm tahminleri alt üst ederek, tahtın yeni varisini açıklar!

Yayın Günü:18 Eylül Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

 

 

MUHTEŞEM yÜZYIL KADROSUNA KATILAN SON İSİM KİM OLDU? İŞTE DETAYLAR!

 

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ SEZON FRAGMANLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin