Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölümü bu hafta neden yayınlanmadı?

Meryem Uzerli'nin psikolojisi bozulduğu için Muhteşem Yüzyıl bu hafta yayınlanmadı!

resim yok
23 Mayıs 2013 - 09:58
Magazin

Muhteşem Yüzyıl'da şok!

 

Dizi, dün akşam neden yeni bölümü ile ekranlara gelmedi?

Meryem Uzerli'nin psikolojisi bozulduğu için Muhteşem Yüzyıl bu hafta yayınlanmadı!

Muhteşem Yüzyıl'ın merakla beklenen ve reklamları günler öncesinden dönmeye başlayan 100. bölümü, dün ekrana gelmedi.

 

Sebep Uzerli!


Bu sürpriz değişikliğe, dizide Hürrem Sultan'ı canlandıran Meryem Uzerli'nin yaşadığı psikolojik bozukluk nedeniyle aniden Berlin'e gidişi yol açtı.

 

Sitem etmişti

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen Altın Portakal ödül töreninde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Meryem Uzerli ödülünü almak için sahneye çıktığında "Diziler çok uzun, bu manyaklık" diyerek sitem etmişti

Klinikte tedavi altına alındı

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre, yakınlarına uzun zamandır, "Tükendim, daha fazla duramıyorum buralarda" dediği öğrenilen Meryem Uzerli'nin kesin teşhis konmamakla birlikte "tükenmişlik sendromu" teşhisi kondu.

 

Haftaya ertelendi

Bu sebeple dizinin çekimlerine bir süre ara verildi ve dün akşam yayınlanması planlanan 100. bölüm de haftaya ertelendi.

101'inci bölümün çekimleri içinse ünlü oyuncunun İstanbul'a dönmesi bekleniyor. Berlin'de bir klinikte tedavi altına alındığı öğrenilen Meryem Uzerli'nin sete ne zaman dönebileceği, çekimlerin ne zaman başlayacağı belirsizliğini koruyor. Yapım şirketinden henüz bir açıklama yapılmadı.

İşinden soğuyor

Tükenmişlik sendromu, çalışma hayatının getirdiği stresle beraber, maddi ve manevi doyuma ulaşamama ve bunun sonucu olarak da mesleğe karşı duyarsızlaşma ile baş gösteriyor.

Kişi, bu süreç sonunda kazanma isteğini kaybediyor. Birey işinden soğuyor. Kendisine duyduğu güven azalıyor. Gerginlik, kızgınlık, mutsuzluk gibi artıyor. Sosyal çevresinden uzaklaşmaya başlayan birey, hiçbir şey yapmaya istek duymuyor. Tüm bunlar iş başarısını düşürüyor. İlerleyen safhalarında ise iş ve iş çevresine karşı olumsuz tavır alınıyor.

Kişi ayrıca kronik yorgunluk, baş ve boyun ağrıları, kramplar, gastrointestinal sorunlar ve uykusuzluk problemleriyle karşılaşılabiliyor.

[reklam]

100. bölümde neler olacak?

Hürrem Sultan ve damadı Rüstem Paşa, Sultan Süleyman'la oğlu Şehzade Mustafa'nın arasını iyice açacak planlar yapıyor. Uzun zamandır Şehzade Mustafa'nın Manisa'da kendi kararlarıyla yaptıklarından rahatsız olan Sultan Süleyman, Hürrem Sultan'ın da etkisiyle oğlu hakkında farklı düşünmeye başlıyor.

Şehzade Mustafa'yı Manisa'dan göndererek iktidar sancağı olarak bilinen Manisa'ya kendi oğlunu göndermek isteyen Hürrem, Sultan Süleyman'la Şehzade Mustafa'nın arasını bozmaya çalışıyor. Sultan Süleyman ise, Şehzade Mustafa'nın sefer arifesinde düşman elçisiyle görüşmesinden oldukça rahatsız oluyor.

Sefere çıktığında aklına Mustafa'nın ordusuyla İstanbul'a gelerek tahtı ele geçireceği ve Hürrem Sultan ile ondan çocuklarını öldüreceği fikri geliyor. Rüstem Paşa'ya ise Mustafa hakkında fikir soran Sultan Süleyman aldığı cevapla iyice şüpheye düşüyor.

 

 

MERYEM UZERLİ'Yİ KIZDIRAN YORUM! DETAYLAR BURADA!
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat