resim yok
21 Aralık 2011 - 00:00

 

Behzat Çnin bu bölümünü Mustafa Altıoklar çekti

 

Behzat Ç. dizisinin genel yönetmeni Serdar Akar’la eski dost olan Mustafa Altıoklar sadece 1 bölüm çekecek olmasına rağmen yaklaşık 1 ay öncesinden Ankara’da çekilen dizinin çekimlerini takip etmeye başladı.

 

Yeni sezon bölümlerinin yayınlanmaya başladığı 13 Kasım’dan bu yana sık sık ekip ile biraraya gelen Altıoklar, çekim hazırlıklarına 2 hafta öncesinden başladı.

 

Tecrübeli yönetmen dizinin kırk beşinci bölümü olmasına rağmen hiç zorlanmadan ve sete hakim olarak çalıştı. Bunun yanında tüm çekim boyunca çok titiz çalışan Altıoklar, devamlılıkları da hesaba katarak dizinin senaristleriyle de sürekli iletişim halindeydi. 

Bu arada set boyunca kızı Arya Su da ünlü yönetmene çekimlerde eşlik etti.

 

Altıoklar’ın çekmiş olduğu bu bölüm, bugüne kadar yayınlanan en aksiyonlu bölüm olma özelliğini de gösteriyor. Hem Cevdet’i vuranı, hem de kesik parmak cinayetini çözmeye çalışan Behzat Ç</a> ve ekibi yine çok konuşulacaklar.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat