Niki Xhelilaj ülkemizden ayrılıyor mu?

Nik iki arada bir derede kaldı!

resim yok
15 Nisan 2014 - 10:10
Magazin

Nik iki arada bir derede kaldı!

Kısa sürede ekrana veda eden 'Her Sevda Bir Veda' dizisinde oynayan Nik Xhelilaj, Cihangir'de görüntülendi.


Arnavut oyuncu, şunları söyledi: ''Bu sene birçok diziyi yayından kaldırdılar. Şansımı yurtdışında denemek ya da Türkiye'de çalışmak arasında kaldım. Kısa zamanda karar vereceğim.''

İşte detaylar:

 

CİHANGİR'DE

Kayıp Şehir dizisi ile üne kavuşan ve bu sezon 'Her Sevda Bir Veda' dizisinde başrol oynayan Arnavut kökenli oyuncu Nik Xhelilaj, Cihangir'de görüntülendi.

 

KISA SÜRELİ ŞAŞKINLIK

Kız arkadaşı ile birlikte Tophane ve Karaköy'de yürüyüş yaptıktan sonra Cihangir'e çıkan Xhelilaj, basın mensuplarını bir anda karşısında görünce ne yapacağını şaşırdı.

''Bayan arkadaşım. Yanlış bir şey yazmayın'' sözleriyle kendince tedbir almaya çalışan Nik Xhelilaj, biten dizisi ile ilgili;

''Türkiye'de malesef işler böyle. Reytinglerimizde fena değildi aslında. Bu sene bir çok diziyi yayından kaldırdılar. Bunlardan biride bizimkisi.[reklam]

''ARAFTA KALDIM''

Şansımı yurt dışında denemek ve burada kalıp Türkiye'de çalışmak arasında arafta kaldım.

Önümüzdeki günlerde karar verip, bu doğrultuda hareket edeceğim. Almanya'dan çok ciddi bir teklif var ancak iyice düşünüp öyle karar vermek istiyorum'' sözlerini sarf etti.

 

CİDDİYETİNİ KORUDU

Kısa söyleşinin ardından sevgilisi olmadığını iddia ettiği kız arkadaşıyla oradan uzaklaşan Nik Xhelilaj'a kız arkadaşının ''Aşkım'' diye hitap etmesi dikkatlerden kaçmazken, ünlü oyuncu basın mensupları gözden kaybolana kadar ciddiyetini korudu.

 

 

NIK XHELILAJ HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat