resim yok
11 Temmuz 2011 - 00:00

Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin yeni yayın dönemine ait senaryosu hakkında, sosyal paylaşım sitelerinde yer alan ve dizinin baş rol oyuncusu Aras Bulut İynemli tarafından paylaşılıyor gibi gösterilen bilgilerin gerçeği yansıtmadığı açıklandı.


Aras Bulut İynemli ismine açılan site hesapları sahte ve  oyuncunun hiçbir sosyal paylaşım sitesinde hesabı yok.

 

Aras Bulut İynemli'yse son günlerde çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde kendi ağzından yazılmış gibi gösterilen bilgilerden ve sahte hesaplardan büyük rahatsızlık duyduğunu belirterek "Set ve çalışma programımızın yoğun olmasından dolayı sosyal paylaşım sitelerini takip edemiyorum. O nedenle ne twitter, ne de facebook hesabım bulunmaktadır. Benim ismime açılan hesaplar sahte, yazılanlar da hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktalardır. Sosyal medyada ismimi kullanarak yazılan bilgilerin dikkate alınmamasını rica ederim.” dedi

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat