resim yok
07 Mayıs 2010 - 00:00

Oktay Kaynarca'dan 'Adanalı' dizisinde kızını canlandıran Serenay Sarıkaya'ya şok sözler... Miss Turkey yarışmasında ikinci seçildikten sonra verdiği seksi pozlarla 'Adanalı' dizisindeki rol arkadaşı Oktay Kaynarca'yı sinirlendiren Serenay Sarıkaya, 'Tempo' dergisine verdiği röportaj yüzünden Kaynarca tarafından yine topa tutuldu. Sarıkaya, "Oktay Bey, bir dergide yayınlanan iç çamaşırlı fotoğraflarıma kızdı" diye konuşunca Kaynarca ise genç oyuncuya çok daha sert bir tepki verdi. "İç çamaşırlı pozlar verip adımı anma" diyen Kaynarca, "Evet, çok kızıyorum. Zavallı ve bir şey olamamış insanların başvurduğu yolları seçip, vücudunu teşhir eden pozlar vermesi ve pozların altında adımın geçmesinden dolayı hicap duyuyorum. Beni şaşırtan 'Hadi gel röportaj yapalım' dendiğinde, don sütyen fotoğrafçı karşısına geçmeyi ailesinin nasıl uygun gördüğü... İç çamaşırı gösteren, amacı iyi bir kariyet yerine seksi olmak olan bu kızla benim artık işim olmaz"

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat