resim yok
18 Temmuz 2011 - 00:00

Küçük Sırlar’ dizisinde Su karakterini canlandıran Sinem Kobal, son bölümde de öpüşme sahnesi çekmemek için ‘elinden’ geleni yaptı...

 

Ünlü futbolcu Arda Turan ile ilişkisi nedeniyle “Küçük Sırlar” dizisinin ilk bölümlerinden beri öpüşmek istemediğini yapımcısına ve senaristlere ileten Kobal, bu konuda başarılı olamadı. Sinem Kobal ile dizinin senaristleri arasındaki öpüşme krizi sürüyor. Sinem Kobal öpüşmek istemediğini söylese de, senaristler “Bu bir gençlik ve aşk dizisi” diyerek Su karakterine sık sık öpüşme sahnesi yazıyor. Kobal da Demir rolünü oynayan partneri Birkan Sokullu ile anlaştığı için bu sahnelerde dudağı yerine yanağını öptürüyor, yönetmen Cevriye Demir de sahnenin açısını ona göre belirliyor.

 
Dizinin son bölümünde yine Sinem Kobal ile Sokullu’nun bol bol öpüşme sahnesi vardı ama bu sahnelerin hepsi pas geçildi. İkili tam öpüşecekken ya içeri Demir’in kardeşi girdi ya da son anda bir şey olup öpüşme gerçekleşmedi. Bir sahnede de yolda el ele yürümek isteyen Sokullu’ya izin vermeyen Sinem Kobal, vedalaşırken genç yıldızı dudaklarından öpüyormuş gibi yapıp aslında kendi elini öptü. Bu durum dikkatli seyircilerin gözlerinden kaçmadı. Sokullu ile geceyi aynı evde geçiren ve senaryo gereği aynı yatakta uyanan Sinem Kobal, samimi sahnelerde bile hiçbir cesur sahnenin çekilmesine izin vermedi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
beklenensevgi
BRAVO SİNEM ABLA....kim tutar seni...Sevdiği insana değer veren ancak böyle anlaşılır....