Orhan Kılıç o projeden ayrıldı!

Erdoğan'ı oynayacak oyuncu bulundu!

resim yok
28 Kasım 2014 - 09:40
Magazin

Erdoğan'ı oynayacak oyuncu bulundu!

Yeni Başbakan belli oldu!

13 Şubat 2015'te vizyona girmesi planlanan 'Kod Adı K.O.Z.' adlı filmde dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ı oynayacak oyuncu Cem Kurtoğlu oldu.


Detaylar şöyle:

 

KARAKTERİ OYNAYACAK İSİM DEĞİŞTİ

Dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ı canlandıracak olan Orhan Kılıç'ın projeden ayrılması üzerine rolü Cem Kurtoğlu devraldı.

 

SIKI HAZIRLIK

Bu rol için seçilen Cem Kurtoğlu; Erdoğan'a benzemek için saç modelini değiştirdi, mavi gözlerine kahverengi lens taktı.

 

BENZERLİĞİ ŞAŞIRTTI

Rolü için bol bol gözlem yaptığını ve Recep Tayyip Erdoğan'ın vücut dilini incelediğini söyleyen Kurtoğlu, çekimlerin ilk gününde, Erdoğan'a benzerliği ile herkesi şaşırttı.[reklam]

ORHAN KILIÇ'TAN AÇIKLAMA GELDİ

Bu arada Orhan Kılıç cephesinden de bir açıklama geldi.

Kılıç, 'Diğer Yarım' dizisinin önümüzdeki haftalarda sona ereceğini, bu nedenle yeni bir dizi için anlaşma  imzaladığını söyledi ve ekledi:

''Maalesef yeni dizi ile sinema filmi çakıştığı için projeden ayrılmak zorunda kaldım. Aldığım parayı iade ederek izinlerini istedim. Zaten çekimler başlamadığı için kimseyi zor durumda  bırakmadığımı düşünüyorum.''

'Kod Adı K.O.Z.'da; Cem Kurtoğlu'nun yanı sıra Hakan Ural, Günay Musayeva, Tolga Karel, Hazım Körmükçü, İskender Bağcılar, Yeşim Alıç, Yılmaz Gruda, Turgay Tanülkü, Seçil Şahin, Mehmet Çepiç, Remzi Evren'in de aralarında bulunduğu kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor.

 

'HİÇBİR MASRAFTAN KAÇINMADIK'

Yapımcı Uğur Yalçınkaya, filmin prodüksiyonunun çok kaliteli olması için hiçbir masraftan kaçınmadıklarını dile getirdi.

 

Yalçınkaya, Kültür Bakanlığı'na da yardım başvurusunda bulunmayarak filmin tamamını kendisi finanse edecek.

 

 

'DİĞER YARIM'DA BİR ÇEKİM GÜNÜ BAKIN NASIL GEÇİYOR?

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat