Özcan Deniz'i utandıran sözler!

'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisindeki rol arkadaşı Begüm Kütük'ün sözleri ünlü oyuncuyu utandırdı.

resim yok
23 Aralık 2014 - 15:17
Magazin

Özcan Deniz'i utandıran açıklama!

'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisindeki rol arkadaşı Begüm Kütük'ün sözleri ünlü oyuncuyu utandırdı.


'Kaderimin  Yazıldığı Gün' dizisinin oyuncularından Begüm Kütük’ün kadınların kendisini rol arkadaşı Özcan Deniz ile oynadığı için kıskandığına ilişkin sözleri üzerine, ''Bunlar beni çok utandıran; tamamen iyi niyetleriyle söyledikleri şeyler çok teşekkür ediyorum'' dedi.

 

TURKİ EKSTRA'YA KATILDI

Zeynep Özek’in Arap MBC4 kanalı için hazırladığı 'Turki Ekstra' programında 'Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisinde 'Kahraman' karakterini canlandıran Özcan Deniz, sunucu Liana Dahdouh'un sorularını yanıtladı.

Deniz, uzun süre önce televizyon için herhangi bir projeye girmemeye karar verdiğini, kariyerinde sinemaya çok fazla önem verdiğini televizyonun klişe ve ezbere dayalı bir dünya olduğunu söyledi.

 

'UTANDIRAN ŞEYLER'

Özcan Deniz, sunucunun  kadın izleyicilerin kendisini 'Çok yakışıklı ve karizmatik' bulduğu ve rol arkadaşı Begüm Kütük'ün hemcinslerinin kendisini kıskandığını söylediğini hatırlatması üzerine, ''Bunlar beni çok utandıran şeyler'' dedi.

Özcan Deniz, şöyle konuştu:[reklam]

'KADINLARIN KABUL ETMESİ ÇOK ÖNEMLİ'

''Kadınların daha çok televizyon izleyen kesim olduğunu düşünüyorum. O yüzden  kadın seyircinin başroldeki erkeğin jesti, tavırları, olaylara bakış açısıyla çok ilgilendiğini düşünüyorum. Buralarda doğru hareketler yaptığınızda onların gözünde güzel, karizmatik, yakışıklı görünüyor olabilirsiniz. Ama bu onların tamamen iyi niyetleriyle söyledikleri şeyler.

Çok teşekkür ediyorum, sağ olsunlar. Müzik, sinema, televizyonda asıl alıcı olan erkeği de yönlendirenlerin de kadınlar olduğunu düşünüyorum. O yüzden kadınların kabul etmesi çok daha önemli, çok daha kıymetli.''

 

'KADINLARA DAVRANIŞ BİÇİMİ BİRAZ ÇAĞDIŞI BOYUTTA'

Deniz, bu sözleri ile erkekleri önemsemedikleri anlamı çıkarılmamasını isterken, erkeler için de 'Rol model' olduklarını anlattı.

Özcan Deniz, ''Türkiye'de, Ortadoğu'da kadına davranış biçimi biraz çağdışı boyutta. O yüzden bunun doğru şekil alması bizim gibi rol modellerin elinde. Kadınlara ne kadar doğru yaklaşıyorsak, yaptığımız projelerde kadınları ne kadar doğru konumlandırıyorsak dışarıda erkekler üzerinde bu kadar etki yaratıyoruz. O yüzden sadece kadınlar için değil, erkekler için de bizim için çok önemli'' diye devam etti.

 

 

OYUNCULUK YAPAN ŞARKICILARI KIZDIRACAK AÇIKLAMA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat