resim yok
26 Haziran 2012 - 00:00

 

Şarkıcı Özcan Deniz’in bir ayrılıp barıştığı sevgilisi Fahriye Evcen’i evlilik konusunda üzecek açıklamalar geldi. Ünlü şarkıcı, kendisiyle evlenmek için İffet projesinde dahi rol almaktan vazgeçen Evcen’in bu hayallerini suya düşürdü.
Özcan Deniz bir çorbacıda buluşup, kendisine artık evlenmesini tavsiye eden aranjör Yıldıray Gürgen ile arasında geçen ilginç diyalogları twitter’da paylaştı. Henüz evlilikle ilgili kafasında soru işaretli olduğu anlaşılan ünlü şarkıcı, dostlarının kendisine bu konuda yaptığı telkinlerini “Eski dostum Yıldıray Gürgen ile bir çorbacıda eski günleri anmak ve evliliği özendiren konu başlıkları seçmek. Evlilik yaşamak istediğim fakat ömür boyu sürmesini istediğimi bir durum. Yani çok şey istiyorum. O yüzden ‘olmuyor’u dostuma anlatmaya çalışıyorum. Yıldıray yeni evlenmiş ve karısına aşık bir adam olarak bizim de artık bekar takılmamızı istemiyor anlaşılan da nerde. Ooo tartışma genişliyor. Bir çok gözde bekar ünlüler şu an masadaki muhabbete dahil olmak için yolda. Bu gece bunun formülünü bulacağız sanki. Altı üstü çorba içiyoruz be. Kelin merhemi olsa ‘yani benim’ kendi başına sürer. Neyse eski dostumu evlenmiş ve mutlu görmek güzel. Darısı ve doğrusu başımıza diyelim artık. Gelenlere de bir çorba ısmarlar göndeririz” sözleriyle boşa çıkardı. Özcan Deniz’in henüz evlenmeyi düşünmediğini açıkladığı bu açıklamalar ise uzun süredir kendisini bekleyen Fahriye Evcen’in nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu. Bilindiği üzere, Fahriye Evcen içerisinde öpüşme ve sevişme sahnesinin olduğu için İffet dizisini, sevgilisini Özcan Deniz’in “Bu projede rol alma seninle evleneceğim” vaadiyle geri çevirmişti.
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat