resim yok
12 Ağustos 2011 - 00:00

 

Cihangir’deki evine hırsız giren Hatice Aslan, en çok içinde özel fotoğraflarının bulunduğu dizüstü ve tablet bilgisayarının çalınmasına üzülmüş. Oyuncu, bu karelerin kullanılmasının önüne geçmeye çalışıyor
 
- Yazılı bir açıklama yapan Hatice Aslan, evine, özeline dokunulmasının psikolojik olarak insanı yeterince sarsan bir durum olduğunu belirtirken, özellikle bilgisayarlarındaki  fotoğrafların geri dönüşü olmadığını vurguladı; “Çünkü annem ve babam 86 yaşındalar, onlardan kalan hatıralar da vardı” dedi.
 
- Polisin hassasiyetine teşekkür eden oyuncu, sözlerine, “Ama bu hırsızlık cezaları caydırıcı olmadığı müddetçe çoluk çocuk elini-kolunu sallayarak gece-gündüz evlerimize kapıdan girip, saniyede senin alın terinle kazandığın birikimi alıp gitme cesaretini gösteriyor. Evdeysen can güvenliğin de tehdit altında” diyerek isyan etti.
 
-Hatice Aslan, açıklamasına bir de not ekledi: “Bilgisayarımdan herhangi bir fotoğrafı benden izinsiz kullanan herkesi, hırsız ya da hırsızlarla işbirliği yapmış kabul edeceğim.”

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları