resim yok
06 Nisan 2012 - 00:00

 

5 yıldır evli olduğu maden işletmecisi eşi Hayim Sadioğlu'nun kendisini aldattığını öne sürerek boşanma davası açtığı ünlü oyuncu Özge Özberk, ihanet iddiasını reddetti.
Eşinin 2 yaşındaki oğlu Leo'nun velayetinin yanı sıra 4 bin TL tedbir nafakası, ortak hesaplarına tedbir konulması ve manevi yıkımının karşılığı olarak da 500 bin TL tazminat talebinde bulunmasının şokunu yaşayan Özberk, "İddialar beni şoke etti. Nefesim kesildi, krize girdim. 3 yıldır çalışmayan bir adam olarak bu iddiaları ortaya atıyor. Benden istediği paraya falan gerçekten hiç inanamıyorum. Aklım almıyor. Çalışmadığı halde benden böyle büyük bir parayı istemesi çok ilginç değil mi? Benim tek suçum çalışmak yani" dedi. 
Eşinin eve geç gelmekle ve erkek arkadaşıyla mesajlaşmakla suçladığı Özberk, "Hep gelen iş tekliflerini bile ailemi düşünerek kabul ettim. Çocuğumu, ailemi hiç ihmal etmedim. Nerden baksanız 10 yıldır tek bir magazinel bir haberim, sansasyonum olmadı ama bana eşim şimdi çok yakında açıklayacağım şimdilik sustuğum bir nedenden dolayı bana iftira edebiliyor. Allah'tan kimse bu iftiraya pirim vermedi. Bu duruma çok sevindim. Bundan sonrası için neler olur, barışır mıyız bilmiyorum. Büyük konuşmak istemem. Kimse yuvası dağılsın istemez. Üstelik ortada 2 yaşında bir çocuğum var. O yüzden her konuda dikkatli davranıyorum" şeklinde konuştu. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin