Özge Özder ve Sinan Güleryüz çiftinden yeni düet!

Oyuncu Özge Özder ile müzisyen eşi Sinan Güleryüz, "Son Kez" isimli yeni bir düet ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. "Son Kez" bugünden itibaren tüm dijital platformlarda yayında olacak.

Berfin Sengil
29 Şubat 2024 - 09:32
Magazin

Sinan Güleryüz ve Özge Özder çiftinin, düet yaptıkları dördüncü şarkı olan ‘Son Kez’ bugün tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başladı. Oyuncu Özge Özder ile müzisyen eşi Sinan Güleryüz’ün müzik alanında birlikte yaptıkları ve milyonlarca dinlenen romantik düetlerine bir yenisi eklendi.

İkilinin birlikte söyledikleri ve sadece YouTube dinlenme sayısı 52 milyona ulaşan, “Senle Ben” adlı düetlerinin ardından her sene bir romantik düete imza atan çift, "Yeni şarkımız 'Son Kez' bu senenin slow hitlerinde üst sıralara yerleşecek ve gelecek zamanlarda da en sevilen slowlar arasında kalıcı olarak yerini alacak" dedi.

Çok severek ve aşklarından ilham alarak seslendirdiklerini belirten çift, "Her çiftin hatta birbirini seven herkesin, birbirinin gözlerine her baktığında bu bakışın son bakış olabileceğini hatırlatmak istedik. Şarkımıza yakında çok romantik bir klip de gelecek" diye konuşarak yeni şarkılarının müjdesini verdi. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin