Özge Özpirinçci ile öpüşme sahnesini anlattı!

Kısa süre önce vizyona giren 'Karışık Kaset’ filminin başrol oyuncularından Sarp Apak, magazin basınında geniş yer bulan öpüşme sahneleri için "Bir yerde filmimizin tanıtımı için PR çalışması gibi oldu" dedi.

resim yok
15 Aralık 2014 - 09:49
Magazin

Özge Özpirinçci ile öpüşme sahnesini anlattı...

Özge Özpirinçci ile Karışık Kaset filmindeki öpüşme sahnesi olay olan Sarp Apak o sahne ile ilgili konuştu.


Kısa süre önce vizyona giren 'Karışık Kaset’ filminin başrol oyuncularından Sarp Apak, magazin basınında geniş yer bulan öpüşme sahneleri için ''Bir yerde filmimizin tanıtımı için PR çalışması gibi oldu'' dedi.

 

O SAHNELERİ ANLATTI

Zeynep Özek'in uydu aracılığı ile yayın yapan MBC4 kanalı için hazırladığı 'Turki Ekstra' programında 'Karışık Kaset' filminin ekibi ile yapılan röportajlar yayınlandı. Oyuncu Sarp Apak, unutamadığı eski eserlerden 'Benim şarkım' dediği Tarkan'ın 'Kış Güneşi'ni gösterebileceğini anlattı.

Arap sunucu Liana Dahdouh'un Özge Özpirinççi ile filmdeki öpüşme sahnelerin  magazin medyasında geniş yer almasını hatırlatması üzerine, şunları söyledi:

 

'PR ÇALIŞMASI GİBİ OLDU'

''Bu ülkede bir erkek olarak çok daha rahatım. Ama onun bu sahnelerle oluşabilen sansasyonlardan zarar görebileceği alanlar var. Bir şekilde bu sahnelerin konuşulması rahatsız etse de bir yerde filmimizin tanıtımı için PR çalışması gibi oldu. Bizim için hiçbir önemi olmayan sadece hoş birer anı olarak kalan sahneler çok fazla konuşuldu. Umarım bunların karşılığını gişede alırız.''

Apak, Özpirinççi'yi iyi tanıdığını, hissettiklerini anlayabilecek samimiyeti bulunduğunu ifade ederken;[reklam]

 

'ÇOK GÜZEL BİR İNSAN'

''Bunun rahatlığını hep hissettim. O yüzden kafamdan büyük bir yük kalkmış oldu. Çok şanslıyım bu anlamda Özge ile çalıştığım için. Hem çok iyi, hem çok güzel bir insan'' dedi. Özge Özpirinççi de, kendisinin değişik sanatçılardan oluşan kaset veya CD’si olmadığını, anlatırken, ''Ağabeyimin karışık kasetlerini çok dinledim. Kimseye karışık bir CD yapmadım. Aama bana birkaç tane karışık CD yapılmıştı zamanında'' dedi.

 

ÖZPİRİNÇCİ: 'ÇOK RAHAT ÇALIŞTIM'

Özpirinççi, Apak ile tartışılan filmdeki sahnelerinin farklı lanse edilmeye çalışıldığını anlatırken;

''Biz o sahneleri çekerken de okuduğumuz zaman da o kadar güvendik ki yönetmenimize. Aynı şekilde Sarp ile çok rahat, çok güzel çalıştım. O sahnede 'Kestik’ dedikten sonra hiçbir soru işareti kalmadı kafamda. Sarp ile 5-6 yıldır arkadaşız. Beraber çalışmayı çok sevdiğimiz aktör arkadaşımızdır. 'Acaba onunla oynarsam nasıl olur’ diye hiç düşünmezsiniz. Sarp ile çok rahat çalıştım, keşke her projemde bu kadar rahat çalışabilsem, gerçekten çok güzel bir partner, çok güzel vakit geçirdik.''

 

 

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ VE SARP APAK İLE ÇOK ÖZEL SÖYLEŞİ BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları