Özge Ulusoy'dan sert çıkış!

O soruya tepki gösterdi!

resim yok
20 Aralık 2013 - 09:29
Magazin

O soruya tepki gösterdi!

''Muhatabı ben değilim''

Özge Ulusoy, önceki gün Nişantaşı City's'den çıkarken görüntülendi.


İşte detaylar:

 

SERT ÇIKIŞ!

Özge Ulusoy'dan sert çıkış!

Güzel model Özge Ulusoy da önceki gün Nişantaşı'nı gezen ünlüler arasındaydı.

 

''MUHATABI BEN DEĞİLİM!''

Ünlü manken, eski sevgilisi Hacı Sabancı'nın Deniz Akkaya ile ilişki yaşadığı iddiasının sorulması üzerine;

"Bu sorunun muhatabı ben değilim" yanıtını verdi.

Ulusoy, daha sonra Nişantaşı'ndan ayrıldı.

 

YOLLARI YİNE KESİŞMİŞTİ!

Özel hayatlarıyla sık sık gündem yaratan Deniz Akkaya ile Özge Ulusoy'un yolları yine kesişti! Meslekleri kadar sevgili seçiminde de ortak noktaları bulunan iki güzelin aşk hayatı adeta maça döndü!

Her şey 2010 Temmuz'unda Özge Ulusoy'un televizyoncu Ferruh Taşdemir'le evlenmesiyle başladı.1 gün süren bu evliliğin ardından Ulusoy'la ayrılan Taşdemir; 2010 Kasım'da Deniz Akkaya ile birlikte oldu.[reklam]

Akkaya ile Taşdemir aşkı, birkaç ay sonra bitti. Bunun ardından Deniz Akkaya, Aralık 2012'de Ozan Çelik'le görüntülendi. Bu sırada Özge Ulusoy ise Hacı Sabancı ile evliliğe doğru giden bir ilişki yaşıyordu. Akkaya ile Çelik'in aşkı da çok uzun sürmedi. Ulusoy ile Sabancı'nın beraberliği ise 2013 Şubat'ında sona erdi.

Özge Ulusoy, 2013 Mart'ında Akkaya'nın eski sevgilisi Çelik'le yakalanarak Deniz Akkaya'dan intikamını aldı.

İki güzelin 'aşk maçı'nda yeni bir gelişme yaşandı. Özge Ulusoy'un eski aşkı Hacı Sabancı, birkaç gün önce Akkaya ile birlikte olmaya başladı.

 

Daha önce Ferruh Taşdemir ve Ozan Çelik'le birlikte olarak ilginç bir tesadüfe imza atan güzellerin yolları Sabancı sayesinde 3. kez kesişmiş oldu.

 

 

ÖZGE ULUSOY SIRLARINI PAYLAŞTI! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat