resim yok
27 Mayıs 2011 - 00:00

Başrollerini Ece Uslu, Burak Hakkı ve Hüseyin Avni Danyal’ın oynadığı atv’nin “Kızım Nerede” isimli dizisinin ekibi 12 bölüm için ödenmesi gereken paralarını alamadıkları gerekçesiyle kazan kaldırdı

 

Dizinin yapım şirketi Medyavizyon’un, kanalın kendilerine ödeme yapmaması nedeniyle zor durumda olduğu ortaya çıktı. Üç aydır para alamayan ve profesyonellik adına işlerine aksatmadan devam eden oyuncular, “Artık bu şekilde daha fazla çalışamayız” diyerek işi bırakmayı düşündüklerini yapımcıya söyledi. Dizinin yapımcısı ise oyuncularına projenin devam etmesi için şimdiye kadar ceplerinden 3 milyon TL harcadıklarını, kanalla görüşmelerinin sürdüğünü söyledi. Dizinin ilk yönetmeni Ersoy Güler de geçen aylarda ödemelerin düzensiz olması nedeniyle seti bırakmıştı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat