Poyraz Karayel dizisi ne zaman başlıyor?

Yapım, oğlunu ve mesleğini kaybeden ve bu sırada Ayşegül isimli bir mafya kızına aşık olan Poyraz isimli eski bir polisin yaşadığı olayları konu alıyor.

resim yok
26 Aralık 2014 - 13:11
Magazin

Kanal D'nin merakla beklenen dizisi Poyraz Karayel'den yeni bir haber var!

Eylül ayından beri ertelene ertelene bir hal olan dizinin yayın tarihi sonunda belli oldu.


Kanalın açıklamasına göre yapımın ilk bölümü 07 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanacak.

 

KADRODA KİMLER VAR?

İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın başrollerini paylaştığı yapım, oğlunu ve mesleğini kaybeden ve bu sırada Ayşegül isimli bir mafya kızına aşık olan Poyraz isimli eski bir polisin yaşadığı olayları konu alıyor. Yapımda ayrıca Engin Benli, Ali İl ve Ataberk Mutlu gibi isimler de yer alıyor.

Yapımcılığını Limon Film'in, yönetmenliğini Çağrı Liva Lostuvalı'nın, senaristliğini ise Ethem Özışık'ın üstlendiği dizi, bilindiği gibi uzun zamandır merakla bekleniyordu. Haber şimdiden sosyal medyada da büyük ilgi görmüş durumda.

Bu durumda o gün ve saatte yayınlanan Hayat Yolunda'nın akıbetinin ne olacağı konusunda henüz bir bilgi yok.

 

DİZİNİN HİKAYESİ

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı 'Poyraz Karayel'in konusu şöyle;

Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış.[reklam]

Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal'dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır.

 

Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül'ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz'ın patronu Bahri Umman'ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül'den saklamak zorundadır.

 

EKRANLARA BAĞLAYACAK

Bütün aşkların imkansız, bütün dostlukların zorlu, bütün düşmanlıkların acımasız yaşandığı Poyraz Karayel, sıradışı karakterleri, kara mizahı ve hareketli kurgusuyla, izleyicilerini Kanal D ekranlarına bağlayacak.

 

 

2014'ÜN EN ÇOK KONUŞULAN DİZİLERİ HANGİLERİ OLDU?

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat