resim yok
18 Ağustos 2011 - 00:00

 

Gürbey İleri, yeni dizisinde kendine benzeyen bir karaktere hayat veriyor.
'Arka Sıradakiler'deki psikopat rolüyle tanınan Gürbey İleri: "Kalbim Seni Seçti'de oynadığım 'Kaan' bana daha çok benziyor. Benim de asi yönlerim vardır" dedi
 
atv'nin sevilen dizilerinden 'Kalbim Seni Seçti'de 'Kaan' karakterini canlandıran genç oyuncu Gürbey İleri, ekranların umut vâdeden genç yetenekleri arasında...
 
BENZİYORUZ
'Arka Sıradakiler' dizisinde canlandırdığı 'Psikopat Kerem' karakteri ile tanınan İleri, 'Kalbim Seni Seçti'de zengin ve asi bir genç olan 'Kaan'ı canlandırıyor. Genç oyuncu, 'Kaan'ı kendisine daha yakın bulduğunu söyledi ve ekledi: "Kaan; bir taraftan asi, hırçın; diğer taraftan da saf, duygusal ve iyi bir çocuk. İzleyiciler ilerleyen bölümlerde onu daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar. 'Arka Sıradakiler'de canlandırdığım 'Kerem'e hiç benzemiyor. Bende de biraz asilik vardır, bazı şeyleri içime atarım, sonra bir anda parlarım. Ama hiç psikopatlığım yoktur." Mesleğin henüz çok başında olduğunu ve dizi setinde her gün yeni bir şeyler öğrendiğini belirten Gürbey İleri, "En büyük arzum, iyi bir sinema projesi ile beyaz perdeye adım atmak. Dram oynayıp duygusal bir karakteri canlandırmayı çok istiyorum" dedi.
 
İŞLETMEDEN VAZGEÇTİ OYUNCU OLDU
Gürbey İleri, ailesinin isteği üzerine Kadir Has Üniversitesi İşletme Bölümü'nde okumaya başladı. Ancak oyunculuk aşkı ağır bastığı için aynı dönemde Akademi Kenter'de tiyatro eğitimi almayı da ihmal etmedi. Oyuncu bu yıl Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat