Russell Crowe'dan 20 Dakika dizisi için ilginç yorum!

Yeni filminin hazırlıklarını Türkiye'de sürdüren ve vakit bulduğu anlarda Türk dizilerini izleyen ünlü aktör Russell Crowe, ''20 Dakika benim Kaçış Planı filmimin taklidi'' diyerek sitem etti.

resim yok
06 Ağustos 2013 - 15:39
Magazin

Yeni filminin hazırlıklarını Türkiye'de sürdüren ve vakit bulduğu anlarda Türk dizilerini izleyen ünlü aktör Russell Crowe, ''20 Dakika, benim Kaçış Planı filmimin taklidi'' diyerek sitem etti.

 

Uyarlama gibi...


Yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünü de oynayacağı yeni filmi ‘The Water Diviner’ için çalışmalarını sürdüren ünlü aktör Russell Crowe, ‘20 Dakika’ dizisinin, rol aldığı 'Kaçış Planı - The Next Three Days' adlı sinema filminin bire bir uyarlaması olduğunu ileri sürdü.

 

Tweet attı


Türkiye’nin farklı bölgelerinde mekan çalışmaları yaparken boş zamanlarında bol bol Türk film ve dizilerini izleyen Russell Crowe, ‘nezaketi’ elden bırakmadan gece yarısı attığı Tweet’de sitemini şöyle dile getirdi:

İstanbul’da da çekim var

“Türkiye’de bir dizi film benim The Next 3 Days filmimden uyarlanmış. 20 Dakika ismiyle çevrilmiş. Dünya acayip gizemle dolu!’’

Russell Crowe’un Çanakkale Savaşı’nı konu edinen filminin bazı sahneleri Balat, Sultanahmet, Ayasofya ve çevresinde çekilecek.

‘The Water Diviner’ adlı filmin çekimlerinin 2013 sonunda başlaması planlanıyor. Film için daha önce Edirne ve Kapadokya’da çekimlerin yapılması kesinleşmişti.

 

Fatih Belediyesi...

Fatih Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, daha önce "Argo", "James Bond Skyfall", "Taken 2", "Two Faces of January" gibi Hollywood filmlerinin çekildiği Fatih, bu kez Çanakkale Savaşı'nda çocuklarını kaybeden ve onları aramak için Türkiye'ye gelen bir babanın hikayesinin anlatıldığı filmin çekimlerine ev sahipliği yapacak.

Yönetmenliğini ve başrolünü "Gladyatör", "Akıl Oyunları" gibi filmlerden tanınan Russell Crowe'un üstlendiği "The Water Diviner" adlı filmin çekimlerinin 2013 sonunda başlaması planlanıyor.

Balat, Sultanahmet, Ayasofya ve çevresinde geçmesi düşünülen İstanbul çekimleri dışında, filmin diğer sahneleri için Edirne ve Kapadokya'da da mekan bakıldı.
[reklam]
Filmde beyaz perdeye savaş sahnelerinden çok insan hikayeleri ve ailelerin arka planda yaşadıkları yansıyacak. Filmin Türkiye ayağını Anka film ve yapımcı Ali Akdeniz üstlendi.

"Fatih zaten doğal bir film platosu"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçenin zaten doğal bir film platosu olduğunu belirtti.

Kendilerinin de tarihi dokuya yönelik yaptıkları çalışmalarla bu zenginliğin ayakta kalması için çalıştıklarını ifade eden Demir, şunları kaydetti:

"Sadece Hollywood'un değil, Bollywood'un da gözü Fatih'te. İlçemize dev prodüksiyonlu projeler kadar, Hint yapımları ve yabancı diziler de büyük ilgi gösteriyor. Bunun yanı sıra bugün ülkemizde severek takip edilen birçok yerli yapım da yine Fener-Balat, Eminönü, Samatya, Sultanahmet ve çevresi gibi yerlerde çekiliyor. Fatih Belediyesi olarak hepsine destek vermeye, yardımcı olmaya çalışıyoruz."

 

 

TUBA BÜYÜKÜSTÜN ARTIK ÇOK DAHA DİKKATLİ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat