resim yok
27 Ekim 2014 - 10:30
Magazin

Başrolde Hülya ve Rüzgar!

Erotik bir masal...

Hülya Avşar ve Rüzgar Erkoçlar aynı filmde!


Kutluğ Ataman, ''Hiç bitmeyen bir aşk hikayesi, erotik bir masal'' olarak tanımladığı yeni filmi 'Oryantalya'nın başrolünü Hülya Avşar ve Rüzgar Erkoçlar'a verdi.

 

'ORYANTALYA'

'Kuzu' filmiyle 51. Antalya Altın Portakal'da en iyi film dahil 6 ödül kazanan yönetmen Kutluğ Ataman'ın 'Hiç bitmeyen bir aşk hikayesi, erotik bir masal' olarak tanımladığı yeni filmi 'Oryantalya'nın başrolünde Hülya Avşar ve cinsiyet değiştirme ameliyatıyla gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar oynayacak.

 

FİLMİN KONUSU

'Oryantalya'nın konusu şöyle özetlendi:

19 yaşındaki yakışıklı Mazlum fakir olduğu için sevdiği Vicdan'la evlenmesine izin verilmez. Vicdan'ın ailesinden öç almak için en yakın arkadaşı, Vicdan'ın ikiz erkek kardeşi Civan'ı öldürdüğünde yanlışlıkla Vicdan'ı öldürdüğünü anlar.

Mazlum, bu büyük ihanetinin verdiği suçluluk duygusundan kaçmaya çalışırken kendini tekrardan bu aşkın başladığı 70'li yılların savaş sonrası şehrinde bulacak, aynı hayatı sonsuza dek yaşayacaktır.

 

MAZLUM'UN HİKAYESİ

Yönetmen görüşü bölümünde Ataman, 'Oryantalya'yla ilgili şu bilgileri verdi:

''Oryantalya aşk ve tutkunun neden olduğu bir cinayetin hikayesini anlatır. Tutku, hikayenin kahramanı Mazlum'un işlediği cinayetin bir cezası olarak onun yakasını asla bırakmaz ve onu ölümsüzlüğe mahkum eder.[reklam]

Mazlum sonsuza kadar sevmeye, sevdiğini yeniden öldürmeye ve onu tekrar bulup sevmeye mahkumdur. 'Oryantalya' aynı anda geleceğe ve geçmişe doğru ilerleyen bir hikaye anlatır. Bütün bu çıldırmışlığa rağmen hikaye, neden ve sonuç ilişkisi mantığını korur ve kendi içerisinde bütün bir erotik masal anlatır.''

 

''EŞCİNSEL VE HETEROSEKSÜEL EROTİZM...''

Katalogdaki yapımcı görüşü bölümünde ise ''Bu hikayenin ana aktörü cinselliktir. Eşcinsel ve heteroseksüel erotizm, arzu ve seks binaların duvarlarından akacak ve sıcak asfalttan yüzeye çıkacak'' ifadeleri yer alıyor.

2016 yılında çekilmesi planlanan 'Oryantalya'nın çekim mekanı olarak ise Kuzey Kıbrıs'taki Maraş bölgesi seçildiği katalogda şu ifadelerle yer alıyor...

''Hikaye, 70'li yıllarda savaştan sonra terk edilmiş gerçek bir Akdeniz şehrinde gerçekleşir. Türk ordusu tarafından kapatılmış ve mühürlenmiş şehre o tarihten bu yana geçiş izni verilmemiştir. Şehir 70'li yıllarda kalmıştır. Hala el sürülmemiştir ve erotik bir hikaye için mükemmel bir mekandır. Bu şehirde çekim yapmak için özel bir iznimiz bulunmaktadır.''

 

 

HÜLYA AVŞAR'DAN AKILLARI KARIŞTIRAN AÇIKLAMA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları