resim yok
25 Şubat 2014 - 09:44
Magazin

4x4'lük açılış

Şahan Gökbakar, 'Recep İvedik 4'le; 2. filmindeki açılış rekorunu kırdı.

 

İlk 3 günde 1 milyon 641 bin 474 kişinin seyrettiği 'Recep İvedik 4'; Türk sinema tarihinin rekoruna imza attı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar bir kez daha Türk sinema tarihine adını yazdırdı. "Recep İvedik 2" filmiyle ilk 3 günlük açılış rekorunu kıran Şahan, serinin son filmiyle kendi rekorunu kırdı.

 

Geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren "Recep İvedik 4"; 3 günde 1 milyon 641 bin 474 kişi tarafından izlendi.

 

17 MİLYONLUK HASILAT!

Film; böylece "en iyi açılış"ın yanı sıra "en iyi hafta sonu", "en iyi Cuma", "en iyi Cumartesi", "en iyi Pazar" ve "En iyi Şubat ayı" rekorlarına birden imza attı. Recep İvedik 4; Avrupa'da da Türk filmleri arasında açılış rekoru kırdı.

 

Bir kısmı Maldivler'de çekilerek bütçesi en fazla Şahan Gökbakar filmi olan "Recep İvedik 4"; 3 günlük gişe rakamıyla 17 milyon 530 bin 953 liralık hasılat elde etti.

 

ŞAHAN: 'ALLAH RAZI OLSUN'

Yüzü gülen ünlü komedyen; twitter'dan sevincini şöyle dile getirdi: "Bana ve ekibimize bu gururu, bu mutluluğu, bu başarıyı yaşatan herkesten Allah razı olsun. İyi ki varsınız, seviyorum sizleri." [reklam]

Yönetmen Togan Gökbakar da sevincini şöyle paylaştı: "Recep İvedik 4; tüm zamanların açılış rekorunu kırdı; teşekkürler."

 

HAFTA SONU SİNEMAYA 2 MİLYON KİŞİ GİTTİ

Geçtiğimiz hafta sonu Şahan Gökbakar kadar Türk sinema sektörü içinde de güzel geçti. 'Recep İvedik 4'e; rekor sayıda seyirci giderken; hafta sonu sinemaya giden Türk seyirci sayısı milyon 23 bin 979 kişiydi. Bu rakam, Türk sinema sektörü için rekordu.

Bu arada İvedik hayranları; sinema gişeleri önünde de tarihi bir kuyruk oluşturdu. İstanbul'dan Adana'ya kadar birçok ilde; Recep İvedik 4'ün biletlerinin satıldığı gişelerde izdiham vardı.

 

ARADAKİ FARK 432 BİN 21

Düne kadar açılış rekorunu elinde bulunduran 'Recep İvedik 2'; ilk 3 günde 1 milyon 209 bin 453 kişi tarafından izlendi. Şahan, 'Recep İvedik 4'le; bu rakamı 432 bin 21 kişi arttırıp kendi rekorunu kırdı.

 

 

RECEP İVEDİK'İN SETİNDE DAYAK İDDİASI! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları