Şahan Gökbakar'a mail yağmuru!

Şahan Gökbakar, Recep İvedik serisinin dördüncüsü için sosyal medya aracılığıyla tanınmamış yüzler arıyor.

resim yok
02 Ekim 2013 - 10:38
Magazin

Şahan Gökbakar, Recep İvedik serisinin dördüncüsü için sosyal medya aracılığıyla tanınmamış yüzler arıyor.

 

MAIL YAĞMURU!

Twitter’dan mesaj atan Gökbakar, adeta mail yağmuruna tutuldu.

 

15 BİN MAIL

Mail kutusu kilitlenen komedyen 15 bin mail aldı...

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, yeni çekeceği Recep İvedik 4 filmi için sosyal medyada oyuncu arayışına girdi.

Twitter hesabından, “Recep İvedik 4’te oynamak isteyen, fiziğine güvenen genç bay ve bayanlar mail atsın” yazan Gökbakar’a 15 binin üzerinde mail geldi.

Mail kutusu kitlenen oyuncu, çareyi takipçilerine:

 

SÜRE BİTTİ

''Bugün itibariyle sonlanmıştı'' yazmakta buldu.

15 bin maile tek tek bakacağını belirten Şahan Gökbakar, filmde rol alacak oyuncuları takipçilerinin arasından seçeceğini söyledi. 

 

KARİYERİ

Gökbakar, 22 Ekim 1980 tarihinde, İzmir’de dünyaya geldi. Gençlik yıllarını Ankara’da geçiren Gökbakar, ilkokuldan lise sona kadar Odtü Koleji’nde okuduktan sonra 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne kayıt oldu.

Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne 4. sıradan giriş yapan Gökbakar, bu başarısını okul hayatında da devam ettirdi ve 2002 yılında bu bölümden başarıyla mezın oldu. Mezuniyetinin ardından İstanbul’a taşınan genç sanatçı, burada çeşitli reklam filmlerinde rol almak için mücadele etti ve de bu dönemde ilk T.V. programına imzasını attı; Zıbın.

Zıbın’ın T.V. 8 kanalında yayınlanmasının ardından TRT 1’de yayınlanan 7. Gün ve TV 8 ekranlarında karşımıza çıkan Zoka adlı şaka programlarında sunuculuk yapan Gökbakar, Zoka’nın sona ermesinin ardından gene T.V. 8’de yayınlanan Dikkat Şahan Çıkabilir adlı programı hayata geçirdi.[reklam]

Alper Mestçi ile beraber hayata geçirdiği Dikkat Şahan Çıkabilir, Gökbakar’a uzun süredir peşinde koştuğu üne kavuşma imkanı sağladı. Aralarında Küçük Oskar, Recep İvedik ve Dişi Yakarış gibi tiplemelerin de bulunduğu pek çok karakter bazlı komedi skeçi canlandıran Gökbakar, video paylaşım sitelerinde tv haber bültenlerine kadar ülkenin en fazla takip edilen ve konuşulan insanlarından birisi haline gelmeyi başarmıştı. Dikkat Şahan Çıkabilir TV 8 ve ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşmasının ardından Gökbakar, NTV ekranlarında yayınlanan Kime Diyorum Ben adlı skeç şovunu sundu.

Gökbakar’ın Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki sevilen karakterinden birisi olan Recep İvedik’i sinemaya taşıması, kariyerindeki en büyük dönüm noktası oldu. 22 Şubat 2008 tarihinde vizyona giren Recep İvedik,20 günlük bir süre zarfında 230 sinema salonunda toplam 3.250.000 seyirciye ulaşarak büyük bir rekor kırdı. Filmin ulaştığı büyük başarının ardından devam filmleri olan Recep İvedik II 13 Şubat 2009, Recep İvedik III ise 12 Şubat 2010 tarihinde vizyona girdi. İlk iki filmin senaryosuna Penguen dergisinden tanıdığımız ve Kime Diyorum Ben adlı programda da Gökbakar ile çalışmış olan Serkan Altuniğne’de katkıda bulunurken, üçüncü filmde ise sadece Şahan Gökbakar senarist olarak gözüktü. Üç film de belirli bir kitle tarafından çok beğenilip, Türk sinema tarihinin en çok izlenen yerli yapımları arasına girerken, Gökbakar her üç filmde de aşırı argo kullanımı, kalitesiz ve popülist mizaha aşırı yer vermek gibi suçlamalarla eleştirildi.

Şahan Gökbakar, Habertürk’ün yaptığı habere göre şu anda Recep İvedik 4 filmi ile uğraşmakta. Ülke sınırları dışına taşınıp Miami’de geçecek olan filmle ilgili bütçe sıkıntıları aşılabilirse, Recep İvedik karakterini ünlü South Beach sahillerinde göreceğiz.

 


 

ŞAHAN GÖKBAKAR'A HAPİS CEZASI İSTEMİ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat