Salih Bademci'den 'tiyatro' yorumu!

Demet Akbağ, Sinem Ünsal ve Burak Dakak ile birlikte Aydınlıkevler oyununu sahneleyen Salih Bademci'ye, "Herkes tiyatro yapmalı mı" diye soruldu. Bademci'den dikkat çeken bir karşılık geldi.

Berfin Sengil
25 Haziran 2024 - 11:35
Magazin

Aydınlıkevler oyunu 100'üncü kez Demet Akbağ, Salih Bademci, Sinem Ünsal ve Burak Dakak'ın performansıyla seyirciyle buluşacak. Basın mensuplarının oyunla ilgili sorularını yanıtlayan Salih Bademci, tiyatro için ilginç bir çıkış yaptı.

2.Sayfa'nın haberine göre; dizi ve filmlerinin yanı sıra tiyatroda da yer alan Salih Bademci'ye, "Her oyuncu tiyatro sahnesinden geçmeli mi" sorusu yöneltildi.

'Herkes Her Şeyi Yapmasın'

Bademci soruya şu karşılığı verdi:

"Hayır, geçmemeli. Yeten geçmeli, yetmeyen geride kalıp seyirci olarak izleyebilir, sağ olsun. İzleyici olarak başımızın üzerinde yeri var. Herkes yapmasın ne olur.

Gerek yok. Herkes her şeyi yapacak diye bir şey yok! Ben de her şeyi yapmıyorum, onlar da yapmasın. Gerek yok."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin