Seda Sayan'a 4 yıl hapis istemi!

Ankaralı Turgut'a hakaret iddiasıyla, 4 yıl hapis istemiyle yargılanan Seda Sayan hakkında, Ece Erken tanık sıfatıyla ifade verdi.

resim yok
26 Eylül 2013 - 10:46
Magazin

Ankaralı Turgut'a hakaret iddiasıyla, 4 yıl hapis istemiyle yargılanan Seda Sayan hakkında, Ece Erken tanık sıfatıyla ifade verdi.

 

Davada neler oluyor?

 

İşte detaylar:

 

YARGILAMA SÜRÜYOR

Seda Sayan, Ankaralı Turgut'a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanıyor.

 

4 YIL HAPİS İSTEMİ

Ünlü şarkıcı-sunucu Seda Sayan'ın, kamuoyunda "Ankaralı Turgut" olarak bilinen Turgut Karataş'a hakaret ettiği ve tehditte bulunduğu iddiasıyla, dört yıl hapis istemiyle yargılandığı davada, sevilen sunucu Ece Erken tanık sıfatıyla ifade verdi.

 

DURUŞMAYA KATILMADI

İstanbul 12. Sulh Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya sanık Seda Sayan katılmazken, müşteki Turgut Karataş hazır bulundu.

 

ERKEN KONUŞTU

Duruşmada tanık sıfatıyla ifade veren Ece Erken, olay günü Turgut Karataş'ı programına konuk olarak aldığını belirterek, programın başlamasından kısa bir süre sonra stüdyonun girişine gelen Sayan'ın, konuğu Karataş'a hakaretlerde bulunduğunu öne sürdü.

 

"OSMAN GÖKÇEK BENİ ARADI"

Bu sırada canlı yayında olduklarını ve yayının bu nedenle kesildiğini anlatan Ece Erken, hayatında ilk kez başına gelen bu olay yüzünden ağlamaya başladığını ifade ederek:

"Kanalın genel koordinatörü Osman Gökçek, beni arayarak 'rica ediyorum idare et, Turgut Bey'i dışarı alalım' dedi.

Daha sonra programa tek olarak devam ettim" diye konuştu.[reklam]

DİĞER TANIKLAR DA KONUŞTU

Erken’in ardından tanık olarak dinlenen Turgut Karataş’ın prodüktörü Emir Can Ata ise, stüdyoda yaşanan olay sonrası polisi aradıklarını, ancak polis geldikten sonra dışarı çıkabildiklerini söyledi.

 

İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ

Tanıkların dinlenmesinin ardından, duruşma eksikliklerin giderilmesi için ileri bir tarihe ertelendi.

 

 

GAYRİMENKUL ZENGİNİ ÜNLÜLERİN LİSTESİ BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin